Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: Kasutajaid (138cb main ja 114+12 cb barrows pure)

Soovitatud postitused

Kasutaja1 - 11jcjl1.png

Kasutaja 2 - 2rdb7rs.png

Mõlemal kasutajal storm of armadyl tehtud ning dominion toweri kindad olemas

2. kasutaja pankga väärtuslikumad esemed...(junk tabis on umbes 5-10m pote , ruune jne)

x0o8j5.png

1. kasutajal ca 10m eest asju peal kui vaja siis võin ka pildi teha

(Pilt kasutaja blackmarkidest) kui vaja teen ka pildi kasutaja blackmarkidest.. üldiselt rikkumisi pole , paar mute olen ainult saanud offensive language eest

 

1. kasutaja login screen mh6q76.png

2. kasutaja login screen4qsrj9.png

Muu informatsioon:

(Juhul kui on kirjutada midagi kasutaja kohta. Olgu selleks eelmised omanikud vms)

mid accil on 5 year veteran cape ja main accil on 10 year veteran cape , kasutajatega peaks saama rsc sisse logida.

mid acc 100% minu oma olnud , main acc oli kunagi irl sõbra oma , kuid viimased 7 aastat minu käes olnud.

 

Hind:

Avatud pakkumistele

 

Tehingu viis:

(Hanspangaga

 

Sinu andmed:

Nimi:Kristjan

Maakond:Harjumaa

Linn:Tallinn

E-mail: vajadusel ütlen

Msn: krissolen@live.co.uk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui kindel see tehing ikkagi oleks? Mismoodi sa kindlustad, et ka aasta või poole pärast see kasutaja ka veel minu käes oleks ja ma ei leiaks mõnipäev, et mu parool on muudetud kellegi teise poolt.

 

Muidu pakuks 30€ esialgu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tehing on 100% kindel , saad kõik algsed paroolid , esimesed recid , emaili kirjutan su nimele ja võin ka oma irl andmed anda (fb , aadress , telefoni nr ) aga nii odavalt mul pole mõtet müüa , sest nendega ikka aastaid vaeva nähtud. Samuti olen nõus MM kasutama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.