Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Energiajook põhjustas viie noore surma?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Käsi südamel, ostnud pole energiajooke juba 2a, maitsnud ~1a, isegi mitte täispeaga kui jäägrit koos energiajoogiga alles on, ennem lõpetan joomise, kui hakkan seda mürki kulistama :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu sõbra tuttav tarbis neid energiajooke igapäevaselt ja nii üle aasta ning tema tsühhika muutus ning arstid keelasid tal isegi kohvi ja tee tiheda joomise. Ma isiklikult arvan, et alla 16 aastased kohe kindlasti neid jooke osta ei tohiks. Samas kes väidab, et 18 aastasel seda aru rohkem peas on, et tarbida neid jooke mõistlikult.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minuarust pole energiajooke mõtet ka juua, vaevalt ta midagi annab, kui annab siis võtab pärast rohkem ära + maitse on ka nagu mingi siirup.

 

Jooge pigem piima :D

 

Endal monster ja dynamit avatari peal ja enda kodus tehtud :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja sellegi poolest süüdistavad kõik energiajookide tootjaid... Ega need teab mis tervislikud ei ole, aga kui sul on kaasasündinud südamehäire ja mingigi mõistus peas, siis hoiad sa energiajookidest ikka eemale. Kas energiajookide pakendi peal pole mitte kirjas, et südamehaigetel ei ole soovitatav neid juua?

 

Kui isegi on siis palju üldse neid tarku lapsi leidub, kes raatsivad lugeda pakendit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingi mõni kuu tagasi ostsin peaaegu iga päev starterit/dynamiti. Selle starteri maitse oli lihtsalt super. Ma ei suutnud ennast ära hoida neist enam. (jäin sõltuvusse)

Nüüd pole paar kuud neid tarvitanud enam, õnneks sain lahti. Ma tean, et need ikka maitsevad väga hästi, aga ma ei osta neid. Ei soovita mitte kellelegi energia jooke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina pooldan täielikult seda, et ka energiajookidele kehtestataks mingi vanusepiirang. Tean, et mõni kauplus ongi seda teed juba läinud ja alla 16.aastastele seda solki ei müüa.

Kuid päris seda ka uskuda ei taha, et nüüd energiajoogi joomise pärast keegi ära suri. Kindlasti olid seal mängus ka muud halvad tegurid..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina pooldan täielikult seda, et ka energiajookidele kehtestataks mingi vanusepiirang. Tean, et mõni kauplus ongi seda teed juba läinud ja alla 16.aastastele seda solki ei müüa.

Kuid päris seda ka uskuda ei taha, et nüüd energiajoogi joomise pärast keegi ära suri. Kindlasti olid seal mängus ka muud halvad tegurid..

 

Just. Kui vaid inimesed teaks ka, mis keemiat on täis need solgid :( Jube lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.