Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

VIP

Kõigi java applicationite avamisel viskab sellise errori:

eror.jpg

 

Oskaks keegi aidata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Lae kõige uuem java peale?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Olen javat uninstallinud ning uue peale pannud kuid ikka sama probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

See on tegelikult programmeritele vägagi tavaline error. Ehk siis kui kirjutad programmi ja midagi on scriptis/appis puudu või vale.

Ma ei kujuta ette, kuidas sina oled saanud sellise asja ohvriks. Sest selline error tähendab, et java application on vigane.

 

Aga ...

seda võib ka põhjustada, et sul on nt kaks jre installitud.

Soovitan sul kustutada KÕIK javad, mis sul võivad olla arvutis. (Pane tähele, mul on olnud korraga 4 versiooni neid)

Peale seda KINDLASTI restart arvutile.

Mitte ära mine installima uut Java.com lehele vaid pigemi Runescape.com. Seal hea testida ...

Kui RS-s lähed valima maailma, kus mängida, siis nende leht ise checkib, kas sul on java arvutis, kui ei ole, installib automaatselt.

 

Juhul kui:

runescape.com ütleb sulle sama errori ilma laadimata midagi alla, siis sa ei ole kustutanud kõiki javasid enda arvutist.

 

- kõiki installitud java versioone peaks nägema Install/uninstall programi alt. Või kasuta windowsi ''otsingu mootorit'' tuvastamaks peidetud java versioone.

 

Juhul, kui:

runescape.com ütleb sulle, et sul ei ole javat, kas soovid, et paigaldan. Lase tal paigaldada ning vaata, kas saab selle maailma laaditud.

Kui peale laadimist viskab selle errori, siis on sitad lood. Windows on vigane. Selle vastu aitab format c ja uue windowsi installimine ...

 

Jõudu/jaksu mure lahedamisel.

Olen avatud küsimustele.

Olen java/java scripting alal üpriski pädev.

 

 

 

Teema on tehtud valesse alafoorumisse. Peaks olema Küsimused/Vastused.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Teema on tehtud valesse alafoorumisse. Peaks olema Küsimused/Vastused.

Kõik teemad, mis veidigi programmeerimist meenutavad teie meelest siia ei sobi, kuid igasugune müügi ja äri teema kohta ei ütle keegi sõnagi. Pool programmeerimis foorumit on ju äri ning reklaami täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.