Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cmb 118, Ranger_est15.

Soovitatud postitused

1) Account level.

Rsn: Ranger_est15

screenshot094uw2.png

2) Parimad statsid / raskeimad

screenshot091xu0.png

3) Mis selle accounti eriliseks teeb.

Kasutajal on str 99, att 97, pray 70(ja quest tehtud, et lvl 70 prayd kasutada) Nii et see on väga hea konto, et ntx pkda. Quest points on 206.

screenshot092xm9.png

screenshot093qe1.png

Hind päris rahas: Põhimõtteliselt pakkuge midagi ja siis ma ütlen, kas ma sooviksin rohkem(või vähem ;)) Ja siis võime arutada selle üle.

Hind rune rahas:ei taha

Hind rate solides:ei taha

Kontakt (tel number/email/msn): Kui kellegil soovi siis pm.

 

Vajame põhjalikumat selgitust accountist.

Accoundi tegin aastal 2005, aprillikuus kui ma ei eksi, accoundil pole ühtegi black marki, üldiselt olen korralikult käitunud, pole kedagi scamminud ega midagi. Halba mainet kontol pole, pigem head. Pole kellegagi share-inud kontot, ega varem seda müünud vms.

Kui veel min***d küsimusi on siis küsige julgelt, olen valmis vastama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuigi tal on tehinguid vähe, siis mina võin tema eest vastutada täielikult. Kui sa päriselt tahad seda kontot maha müüa, siis lase käia..

 

Tean inimest IRL.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.