Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

Sooviks mingit põnevat mängu mis oleks torrentiga saadaval ning oleks usaldusväärne link.

Mäng võiks olla kas mingi ralli, korvpall või mingi muu huvitav. Laske nüüd tulla koos torrenti linkidega. ;)

Arvuti andmed: i5, 6GB, 525M peaks vist välja jooksma küll midagi head?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

GTA I - torrent link: http://kat.ph/gta-i-one-t6122359.html

 

Võib laggida kuna mäng liiga võimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist,

Sooviks mingit põnevat mängu mis oleks torrentiga saadaval ning oleks usaldusväärne link.

Mäng võiks olla kas mingi ralli, korvpall või mingi muu huvitav. Laske nüüd tulla koos torrenti linkidega. ;)

Arvuti andmed: i5, 6GB, 525M peaks vist välja jooksma küll midagi head?

 

Printsess otsib mängu ja keegi peab ta eest töö tegema?

 

Kui soovid leida ühist jututeemat, räägi oma huvidest. Raske on rääkida inimesega, kes endast väheke palju arvab....


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Printsess otsib mängu ja keegi peab ta eest töö tegema?

 

Kui soovid leida ühist jututeemat, räägi oma huvidest. Raske on rääkida inimesega, kes endast väheke palju arvab....

Mis kuradi printsessist sa jahud. Arvan ma endast palju? Ei arva ning ära kobise kui sa minust ei tea midagi. Ma tegin teema, sest mu pea on tühi ja ei tea mis mänge mängida. Ära sina enam seda teemat puutu.

 

Teised laske tulla. :)

 

GTA I - torrent link: http://kat.ph/gta-i-one-t6122359.html

 

Võib laggida kuna mäng liiga võimas.

Videokaart kuumenes jah üle. Bad, bad. :unsure:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.