Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

jama win8ga

Soovitatud postitused

hei. mõtlesin, et pole oma viis aastat csi mänginud, tahtsin siis proovida aga miskipärast ei ava mu arvut hl.exe faili ..

kas põhjuseks võib olla see, et Windows 8 ei poolda veel täielikult OpenGL või tahetakse lihtsalt vanemad mängud ära välja suretada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma arvan tegemist on non-steamiga, sest STEAMi kaudu ei ole vaja avada mingeid exe faile


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
loll jutt suhu tagasi, steami kaudu sa siiski avad hl.exe, võid oma protsesse vaadata kui CS lahti on

 

ai ai, seda ma küll tean. Lihtsalt kirjutan et ei pea midagi üles otsima kui sul on STEAM klient ja STEAM mäng. Vajutad install / play ja mängid.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oh, sain korda asja .. ja muide, steamiga siiski ta avab hl.exe, mis te arvate, kuhu shortcut tehtud on ? :D naljamehed.

 

Naljamehed? Steami shortcutid on tehtud mängu appid-de järgi, CSil on appid 10, ehk siis steam://rungameid/10, just saying.

 

Tahaksid ka teistega jagada infi, kuidas korda said?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Naljamehed? Steami shortcutid on tehtud mängu appid-de järgi, CSil on appid 10, ehk siis steam://rungameid/10, just saying.

 

Tahaksid ka teistega jagada infi, kuidas korda said?

 

otsisin, mis ma otsisin ja lõpuks leidsin töötavad draiverid kaheksale, ps, microsofti lehel olevad driverid ei toimi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naljamehed? Steami shortcutid on tehtud mängu appid-de järgi, CSil on appid 10, ehk siis steam://rungameid/10, just saying.

 

Tahaksid ka teistega jagada infi, kuidas korda said?

Run4Gold is right.

steami on sissekirjutatud apindex 10 alla mida ja kus avab, hetkel steam on ainult vahendaja.

Mäng töötab ikka läbi hl.exe

Teatud dll platform kaustas hoiavad ühendust steam - cs1.6.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Run4Gold is right.

steami on sissekirjutatud apindex 10 alla mida ja kus avab, hetkel steam on ainult vahendaja.

Mäng töötab ikka läbi hl.exe

Teatud dll platform kaustas hoiavad ühendust steam - cs1.6.

Ei maininudki, et ei tööta läbi hl.exe, aga mängude shortcutide targetiks pole kunagi Steamis mängudel .exe fail.. :fp:


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi siiski oli draiveris ? peab korralikud tootja draiverid leidma ?

Kuna mul sõbral dell vostro 3500 , pani win8 peale endale... seal cs ei tööta , ainult D3D ja software... OpenGL ei funksinud tal ( nüüüd tean et tal siiski on need õiged draiverid puudu )..

Aga oskate aidata äkki, tüübil on Vostro 3500 Intel HD grafa kaart 4GB ram i3 prose... kõik on ideaalne, VA INTER GRAAFIKA KAART...

mismoodi tuleb seadistada et fps oleks kõrgem kui 30 cs 1.6 mängimisel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.