Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Cs 1.6 server

Soovitatud postitused

Tere!

Mul on siis väike mure et kuidas ma saaksin enda serverit paremaks teha et rahvast oleks ka sees?

Mida ma pean serverisse lisama ? (mul igast plugineid peal mis vaja)

Kui keegi teab kuidas ma serverisse rahvast saaks siis palun öelgu.(pole tore kui päevas ainult -6 inimest sees käivad harva või server on tühi)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere!

Mul on siis väike mure et kuidas ma saaksin enda serverit paremaks teha et rahvast oleks ka sees?

Mida ma pean serverisse lisama ? (mul igast plugineid peal mis vaja)

Kui keegi teab kuidas ma serverisse rahvast saaks siis palun öelgu.(pole tore kui päevas ainult -6 inimest sees käivad harva või server on tühi)

Tee korralik server, kus pole pluginatega liialdatud (mingid roundsoundid ja möllud), siis ilmselt rahvale hakkab meeldima, samuti server võiks tabada ning ping peab olema korras. Veel tee erinevatesse foorumitesse teema oma serverist. (lühitutvustus)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
server on renditud okservers.eu ja kui ma ei saa kuidagi 16 euri t2is siis ei saa edasi enam rentida servut

Võta endale keegi appi, kes aitaks maksta. Kas siis mõni irl sõber või siis kasvõi siit vahvlist.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
server on renditud okservers.eu ja kui ma ei saa kuidagi 16 euri t2is siis ei saa edasi enam rentida servut

Alati kui serverit rendid kuskilt pead arvestama vähemalt poole aastaga, et sul raha on maksta selle eest, sest kui sa juba praegu ütlesid, et kui sa 16 eurot ei saa täis, siis ma väga kahtlen, et ma ise mängiks seal, sest mulje jääb sellise ühe kuu serverina. Serverit paremaks muutes peaksid kindlasti tegema korralik maplisti, pluginad (galiloe kindlasti) ja näiteks kirjutada ise paar lihtsamat pluginat. nt /nulli (mis on mugav, ei pea rc tegema) ja /sms (sms teenusega saab tellida serveris endale privileege). Võimalikult mugavaks peab tegema serveri, et inimestel oleks hea mängida seal.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maasik , mul on endal ka 2 serveri hetkel ja ma olen oma raha nii pannund , et mingi 3-4 kuud kindlasti saan ise maksta , kuna ma arvasin , et server(id) on 1-2 kuud kindlasti üpris tühjad aga tegelt tuli imestusega , et minu jailbreak server on mingi 1-2 nädala olnund ja olen selle jooksul teeninund oma fortumo kontole 41 € (sinna läheb ka minu teise serveri raha aga seda vähe) nii , et parem planeeri nõnda , et 2-3 kuud maksad ise ja siis selle 1 kuu teed serverile igasuguseid inimestele meeldivaid asju ja need 2 ja 3 kuu reklaamid igalpool ja siis tuleb ka seda rahvast. ja ära kopeeri teisi servereid kuna ma olen tähelepanund , et paljud kopeerivad ja siis ei käi seal ültse rahvast tee ikka oma päraseks see server siis tuleb ka rahvast.

NB!! Ära mõtle serveriga rikkaks saada.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tee midagi mida mitte keegi varem näinud pole, midagi mida pole kuskil olemas ja on uus ja huvitav. ( uus mod? )

Ei taha ennast pakkuda tegijaks kuna pole kahjuks aega eriti tegeleda, kuna ka ise plaanin midagi uut ja suurt teha :P ( olen juba aasta aega plaaninud/teinud vaikselt seda... )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.