Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Probleem MSNiga (kõige uuemaga).

Küsimus

Nii..

 

Asi siis selles, et mul oli paar päeva tagasi veel 2009 aasta MSN, kuid otsustasin üle kolida 2011 omale (vms). Mul ei tulnud üldse see pähe, et mul ei lasknud kontakte lisada. Tähendab lasi, kuid ei näidanud, et oleksid sees või üldse kontaktilistis.

 

Täna siis paar sõpra kirjutasid mulle ja näitasid, et nad mul offline, kuid tegelikult 2009 MSNiga oleksid nad täiesti olemas mul.

 

Vaatasin ka hotmail.com'st kontakte ja seal oli ka ainult pooled sees ja teisi näitab offlinei peal.

 

Oskab keegi öelda, milles probleem seisneb ja kas on lahendust sellele?

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kui sa lisad kontakte siis näitab neid listis alles siis kui nad kutse vastu võtavad.

 

Ei, asi ei ole üldsegi selles. Kui ma lisan kontakti ja teine persoon selle vastu võtab, siis mul ei näita seda.

 

Isegi vastupidi. Kui mind lisatakse, tuleb mulle see taotlus, lisan vastu ja ikkagi listis ei näita.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ootan oma probleemile ikka lahendust, kuna vanema versiooniga (ehk 2011-ga) on sama jama, kuid 2008 versiooniga töötab kõik hästi.

 

Ei soovi 2008 kasutada, kuna seal on vähem funktsioone ja muud kraami.

 

Täielik unistall ega reinstall ei ole aidanud. Ise arvan, et asi on registris, kuid sealt ma ei oska midagi otsida, ega taha ka puutuda eriti.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Probleem tegelikkuses veel siiski seisneb.

 

Olen mitmeid kordi googeldanud, vastuseid olen saanud, kuid mitte ükski neist pole tõhus.

 

Ehk keegi teab lahendust minu suurele murele?

 

Olen lugenud kuskilt, et peab selle vana contacts listi kuskilt registrist ära kustutama (samal ajal kõik MSN'id ja värgid kinni), siis peaks toimima, kuid kui otsin selle kausta üles, kust seda vaja kustutada on, siis seda seal ei ole.

 

Võib-olla peab tegema uue MSN'i aadressi?

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.