Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Limbo_Box_Art.jpg

 

Limbo on mustvalge, 2D platvormil mäng. See võib küll kõlada üsna igavana, kuid mäng on tegelikkuses huvitav ning mängitavust ning nuputamist jagub küllaga. Nagu 2D mängudes ikka on liikumine piiratud, liikuda saad nii vasakule kui ka paremale, lisaks saad veel ka hüpata, ronida ning mõningaid asju liigutada. Tegevus toimub metsas, kus sa kehastad väikest poissi. Ma ei ole veel päris täpselt aru saanud, kuhu sa suundud ning mis on mängu story. Kuid lühidalt öeldes pead sa üle olema mõningatest katsumustest. Mets peidab endas lõkse ning surm ootab sind igal sammul. :sleep:

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Issand ma armastan seda mängu. Also, ma pole kindel kas tegemist otseselt metsaga, aga kuidagi siuke tunne jääb küll. Aga tegemist on tõesti äärmiselt mõnusa mänguga, soovitan soojalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub päris huvitav, peaks ära proovima. Annan teada, kui proovitud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen seda mänginud ja see on kindlasti üks väga huvitav ja hea mäng endale meeldib vägagi , saab ikka mötelda ka mis teha tuleb vahepeal , Väga mugav ja hea mäng :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.