Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Telekineetilised võimed

Soovitatud postitused

Teema pealkiri ütleb kõik.

Kellelgi on need?

Mõned ütlevad, et need võimed on kõigil. Teised ütlevad, et see on võimalik ainult tugeva mentaalse treeninguga, mõned ütlevad, et ainult teatud inimestel on see võime.

Muudetud liikme iCode'i poolt
Kirjaviga.

Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

parandan kirjaviga: Kellelgi*

 

Telekineetilisi võimeid on kõigil, kellel rohkem, kellel vähem. Minul isiklikult on see võime olemas, aga ei oska veel niiöelda kontrollida seda... pole aega ja tahtmist ka olnud, sest kindlat eesmärki sellega saavutatamiseks ei näe. See nõuab jah veidike keskendumist ja enda vabaks laskmist, ehk tasandile... kõik on siiski võimalik.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina nendesse asjadesse ei usu kahjuks. Ei usu et on üleloomulike jõude kellegil​.

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See võime on kõigil olemas, agajah, keegi ei kontrolli seda aint. See nagu magnetgi, vastastikmõju vms... 8.kl Füüsikas oli, iga normaalkaaluga inimene mõjutab teist inimest 0,00001 vms njuutoniga....

 

Ning ka National geografiku pealt näitas, kui rahvas ei tohtinud rääkida mingist mungast aasias, kes olevat selle telekineetika selgeks saanud, siiski nad jõudsid temani, ning munk tegi kaadris hõljumist, kui see munk tõusis maast õhku. Suht kahtlane asi oli, kuid kunagi ei või teada, mida need mungad kaug-idas ära juba õppinud on. Seal on aint tahtejõu ja uskumise taga minuarust kõik.

 

Suht kahtlane tuli kh minu tekst välja vist... Ei oska seletada...

Muudetud liikme matiradik'i poolt

Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need võimed jah kõigil mina tajun, et need mul olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootan, kuni sind foorumist eemaldatakse, iga su lame nali ja troll jääb nii valusalt silma, et lausa paha hakkab.

 

Usun, et kõik on võimalik.

mul olemas

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ootan, kuni sind foorumist eemaldatakse, iga su lame nali ja troll jääb nii valusalt silma, et lausa paha hakkab.

 

Usun, et kõik on võimalik.

 

võiksid halvustamise ja constant off-topicu eest banni saada reject

 

muidu jah, olen proovinud ka esemeid liigutada aga seinini pole midagi välja tulnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Telekineetilised võimed... REALLY? Inimesed, ma saan aru, kui te usute sellistesse asjadesse, kui vanemad pole teile veel öelnud, et jõuluvana ei eksisteeri, aga kui sa juba seda karmi tõde tead, siis peaksid aru saama, et digimoni maailma pole olemas, sa ei saa kunagi castida Ice barraget nagu sa teed seda runescapes ega ei saa sa kasutada TELEKINEETILISI võimeid nagu kuskil ulmemultikas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei usu nn telekineetilisi võimeid ning need kes seda usuvad on minu silmis vähe "napakad". Ei mõtle küll sellega midagi halba, kuid siiski..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik on võimalik, kuid väga ei taha uskuda seda!

Ärme pahatseme nende peale kes arvavad et võimed ja kõik on olemas!

Olgem Positiivsed!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.