Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Kuna pole sülearvutitega suur sõber, siis ei tea nende sisust ja tööst suurt midagi. Lugu on siis selline, et mu Fujitsu Siemensi läpakas otsustas ära koolata. Kõik ventilaatorid ja tuled lähevad tööle, ja lihtsalt ekraan ei võta pilti ette.

 

Parandusse minna ei tahaks, aga ehk on mõni võimalus, kuidas ma selle masina pealt oma vajalikud pildid jm. kätte saaksin?

 

Kaspar


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pane tavaline ekraan taha ja kui siis pilt ette tuleb on viga ekraanis.

Kui on olemas lauaarvuti siis saaks võtta sülearvuti kõvaketta ja panna lauaarvutisse ja siis saab asjad kätte.

 

Kuidas ma sülearvuti kõvaketta lauaarvutisse panen? Need pole ju sugugi ühesugused.

 

Endalgi see probleem olnud.

Võta arvutilt aku tagant ära ja pane sülearvuti otse adapteriga laadima, kui ikka ei toimi siis ma pakun, et juhtmetes viga.

 

Kui ventilaatorid ja tuled tööle hakkavad, see ju tähendab, et ta saab voolu kätte..?


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Kuidas ma sülearvuti kõvaketta lauaarvutisse panen? Need pole ju sugugi ühesugused.

Läppari ketas on jah 2,5 tolline, aga samasugune SATA ühendus on ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

 

Kui ventilaatorid ja tuled tööle hakkavad, see ju tähendab, et ta saab voolu kätte..?

 

pane lauaarvuti monitor taha, praegu ma arvan et viga on ekraanis ja kui siis ei võta lauaarvuti monitor pilti ette siis on videokaart ehk sülearvuti puhul emaplaat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul juhtus ühe vana toshibaga selline lugu et, lasin kruvi LCDst läbi ja ikka pilt ees, alati ei pruugi viga olla sinu emablaadis või graafikas.

Võib ka olla ühenduste viga kui ka tausta lampide läbipõleng või nende draiverite surm, ei mõtle draivereid kui programme aga kui skeemi ja kivi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.