Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mint netipulk - Torrentid?

Soovitatud postitused

Tervist, soetasin endale Mint netipulga korraliku kiirusega, aga ei saa kasutada torrenteid.

Download kiirus on 7mb Upload kiirus on 2mb.. olen proovinud otsida lahendusi ka netist aga ei leidnud ühtegi sobivat mis töötaks. Kasutan tavaliselt uTorrent aga on ka olemas Vuze.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mintiga saab öösel küll P2P kasutada, ehk siis ka torrentiga tõmmata. Ei oska täpseid kellaaegu, mil need pordid lahti on, kuid jäta ööseks torrent lihtsalt lahti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuskil oli õpetus, kuidas seda teha saab, aga ei meenu.. Uuri ringi, ehk aitab. Kuigi ei tea, kas see üldse toimib.

 

Kasutan sellest videost saadud nõuandeid ning tõepoolest, torrentiliiklus toimib Elisa 4G võrgus kenasti ka päevasel ajal. Senine lemmik uTorrent tuli küll Vuze vastu vahetada, aga see on väike hind maksta selle eest, et vähemalt liiklus on olemas olenemata kellaajast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Öösiti tirib jah aga mul lülitub pulk mingi aja pärast lambist välja, vahest ajab päris vihaseks, passid lobbys ja tahad pela joinida ja b00m netti pole :DMa olen paar pela tõmmanud putdrivest aga 10gb limiit sai täis...

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt
No kes see jobu siis vanu teemasi hauast ülesse kaevab...

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.