Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Middleman [KONTROLLITUD - SÜÜTU]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nii, vaatake PMe hoolega ja MSN history teksti! Pildid KATTUVAD TÄIELIKULT ja Barkyboy tunnistab oma millide saamist ja et ta scammis. Kui I BORAT I saatis mulle PMi et ostab 100M? Siis kuidas läks asi üldse 26m peale ? Ning I BORAT I kirjutab, et ta on ise [email:23o9tg6z]Barkyboy@hotmail.com[/email:23o9tg6z] . Mõlege nüüd, barkyboyga rääkisin ja ta ütles et ta scammis 26m ja oli rõõmus. I BORAT I ütles et ta ostab 100M millest sai 26m ja ta MSN on samuti [email:23o9tg6z]barkyboy@hotmail.com[/email:23o9tg6z]

TÕESTUS :

Alustas siis Barkyboy minuga rääkimist, et tal soov 100M osta.

pilt2so3.png

pilt3az0.png

pilt4nd4.png

Siin siis eelnev esimene PM:

pilt1sg0.png

Vaadake seda pilti: siin on juttu sõnast mm ( barkyboy räägib et see olen mina.)

pilt5ru9.png

Siin üks oluline pilt:

t2htisio3.png

pilt6cf5.png

Nüüd ta tahab et ma talle VEEL pm saadaks:

olensyydiwbn1.png

Jutt msnis edasi:

pilt7wl1.png

pilt8hd0.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pilt9kk4.png

pilt10lf5.png

pilt11tg4.png

pilt12tk2.png

pilt13dp7.png

SEE ON LÕPP ! VAADAKE SEE KORRALIKULT LÄBI !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda oligi arvata.!

Enivei, poleks uskunud et middle lasi 26M üle, kui ta saaks vabalt 200M üle lasta.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma pooldan ka Middleman-ile ban!

Sjuke ennast2is ylbar :( oleks ta norm ja rahulik pooldaks teda aga jah :( arvata oli ,et rotib kunagi kedagi!

 

TEIE NEWBID VÕITE EDASI UNISTADA ET MIDDLE SAAB BANI.! SEE OLI KÕIK LAVASTATUD.!

STFU nüüd kui ise BANI ei taha saada.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
o rly peab ylbe olema msnis ? Ma tahan, et ta MMiks ja ta hakkab lampi ylbitsema msnis....mingi ennastäis 13 aastane tattnina on middleman :/

 

Ja ma kardan et selle postituse eest saad sina paaripunktilise hoiatuse.! btw, Middle pole 13, vaid sina oled. Vähemalt nii saab su msn-i tekstist välja lugeda. :thumbdown:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Erm, Mis asja ?:D

Mingid ühe postitusega vennad hakkavad rääkima et mulle ban ?

Ja ülbitsemise eest bann ? KUI ma ei saa MMida või mul pole aega siis ma ütlen seda konkreetselt. Hetkel on käsil see teema ja paluks rääkida ainult selle teema põhjal mida te näete. Ma olen süütu nagu eelnevatelt piltidelt näha võite .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma sain aru, Middleman on süütu jah, lihtsalt me mõlemad saime rip off.. [email:3f8waur0]barkyboy@hotmail.com[/email:3f8waur0] lavastas et I__Borat___I (mina) on tema, ja ta ütles middlemanile mida kirjutada mulle, ja mulle ta ütles mida ma kirjutan middlemanile.. nii et ta on süütu.. praegu kah logis msni [email:3f8waur0]barkyboy@hotmail.com[/email:3f8waur0] ja siin on siis pilt millest me rääkisime.. ei tea kas annab see midagi või ei .. http://img145.imageshack.us/img145/49/barkytalkby9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa palju paugud siin veel panen banni sulle niiet hoia parem oma suu kinni.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks äkki selle segaduse teema kinni lõpuks panna ?

I borat I tunnistab minu süütust jne.

Suur suur segadus. Ja seee haamer vms, ma oleks sulle ka hoiatuse pannud, hoia plõks kinni .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.