Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

TF 2 Probleem. Need help :)

Soovitatud postitused

Et siis tõmbasin just oma arvutile team fortress 2 steamist alla.Panin tööle tegin algul 1 trainingu asja ära siis töötas ilusti.

Hiljem mõtlesin multiplayerisse minna siis hakkas nuss pihta. Algul laadis kaua neid värke siis pani kokku. Proovisin singleplayerisse minna jälle jookseb kokku.

Mingi nuss on et jookseb koguaeg kokku ja multis laeb nii kaua neid mappe jne ning jookseb kokku :D

Aitake pls.

Aitäh.


Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on ka nii et kui esimest korda lähed kuskile serverisse ja oled just mängu tööle pannud siis laeb suht lõppu ära ja kiilub kinni( nagu mäng oleks crashinud ). Siis kui on natuke oodatud laeb lõppu ära. Garry's Modil sama asi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht pinda käib, aga ära harjunud juba :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saan küll, natuke peab ootama kui see on kinni kiilunud. Siis läheb serverisse sisse.

 

 

// Leidsin mingi video ka kus näitab kuidas seda parandada, aga ise pole proovinud. Võid proovida kui tahad.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ew850qU3Py0


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mina ei tea :D Mul ei lase ikka :D Mul mingi 30 min pole ikka servu sisse lasknud , ei lae enam edasi ka.

 

 

 

Proovisin video järgi aga ei toiminud. Et kui keegi saab veel palun aidata, oleks tore :)

Muudetud liikme ZaveZMe'i poolt

Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohkem mina aidata ei oska :/ Sarnane probleem mul aga mängu saan ikka lõpuks...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.