Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 720m 15-18 ea alla 50 m ei müü

Soovitatud postitused

hetkel müügil 720m kui ostad kõik saad 12 ea+mille tuleks lähiajal juurde

kui 50m+ on 18 ea

ette ei anna

kasutan ainult mmi nimega OXFORD

teie kulul

kui vaja pmin

kui tehinguid rohkem tõstan veits hindu

kui millid müüdud tuleb neid juurde (pole vaja flameda,et merchanter või mida iganes)

sellise jutuga,et mul palju tehinguid tahaks 100m ette käige *****,sest isegi moded on siin eelnevalt üle lasknud,andi,highdrift jne jne.

ennem ei anna ühelegi wannabele mille kätte kui raha on minu käes.

võin ka teha rl tehinguid jõhvi lähedal

ei ole mõtet lisada mind mingi teise msniga ja öelda,et oled oxford,sest oxford kasutab ainult ühte msni ja mul on see lisatud juba.

flameda pole vaja et tehignuid ei ole jne mille ei anna ma teile ikkagi ette kuan siin foorumis on scammerite protsent väga suur.kül tehingud tulevad.see on ainult aja küsimus

 

teie postitate siia summa ja oma msni või pmite.kui te ei postita oma msni siis ma ei võta teiega ühendust või kui te ei postita kogust kui palju milel te tahate osta ei võta ka ühendust

ja viiamst korda alla 50m korraga ei müü,sest hind on väga soodne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes paypali acceptib millide myymisel peab mingi eriline idioot olema.

 

Tarkpea!

See oli küll nüüd eriliselt vajalik post nüüd ma vaatan-.-.

Sorry for OT!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mitu m alles on weel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

olen siin ühe acci müünud rauntzile rs2 kasutajat ei tea siis lähiajal lubati otsa suurem koguseid mille rl tehinguga ja andres ostis juba 120m aga kuna ta vana tuttav sai veitsi soodustust ka veel

kui kahtlane tundub ära osta+ma kasutan mmi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oleks ka soov osta kasutaks MM ka lisa [email:23o51ygb]madis921@hotmail.com[/email:23o51ygb]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.