Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline blu

Ulmefilm - 9/11 sündmustest, Kony 2012, maailma valitsemine...

Soovitatud postitused

Külaline blu

 

Kellel igav või kes on kahevahel mis toimus 9/11 ajal, siis VÄGA põhjalik 9/11 käsitlus eesti keeles (vaadake vähemalt esimesed osad ära, seejärel uurige kodukalt kõikide episoodide kirjeldusi ja vaadake lõpust veel, keda ainult 9/11 huvitab). Aga nagu pealkirjas mainitud, sisaldab film ka kõike muud. Ma juba varem arvasin, et 9/11 sündmustel pidi olema USA endapoolne panus, aga peale selle filmi 9/11 osade vaatamist olen ma täiesti kindel selles, nii põhjalikult seletatud (faktidega) seega kõik, kes endiselt arvavad et terroristid sõitsid kaksiktornidesse ja sellest tuleneva tulekahju pärast kõik kokku varises, siis vaadake videot, seletab pikalt ja laialt mitte niisama mulaga ära, kuidas see pole võimalik.

Ma ei pea ennast idioodiks, et ma seda nn "vandenõud" usun, sest näpuga järge pidades ja samal ajal internetist otsidest jõudsin ma täpselt samadele andmetele mis filmis toodud, seega see teooria, mis filmis kajastatakse ei saa olla idiootsus, sest see on faktidega ära seletatud. Kes arvab teisiti, võib ju füüsikaseadusi ümber kirjutama hakata, nagu seda Bush ja kõik teised asjaga seotud teha üritavad endiselt.

 

Igatahes, have fun. Mind pani tolle filmi 9/11 osad mõtlema ;) Muud ei ole jõudnud vaadata, kokku kestab see kõik ju lausa 10 tundi.

 

-----------

 

Lisaks käsitletakse ka palju muud nagu mainitud - http://www.ulmefilm.ee/download.html kirjeldused ja osad siin kirjas!

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti väga huvitav ja "kaasakiskuv" teema, natukene vaatasin juba. Omapoolt tahaksin öelda, et mulle istuvad sellised vandenõuteooriad jms. Ise ka usun, et 9/11 oli lavastatud. Muidugi lisandub sellega siia see Illuminati teema.

 

Väga ilus teema muidu ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin kõik ära ja ütleme, et üpris huvitav oli. Aga peale 6. osa kiskus vahepeal ikka väga nonsensiks ära. Ei oska kohe üldse ise seisukohta võtta, et mida nüüd uskuda. :)

 

Aga noh kui see peaks tõsi olema kuhu seal videos lõpuks välja jõuti, siis on elu siin planeedil suht fu*ked up!

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin YouTubest ühte salvestust Pentagoni maja juurest (valvekaamera), siis seal oli näha, et mingi valge objekt sisse kihutas sinna, kuid päris reisilennuk see olla ei saanud, kuna plahvatas oli väike (leekidest saab järeldada). Ilmselt arvan, et see oli mingi pisemat sorti kaubalennuk.

 

WTC ühte torni pani sisse üldse USA õhujõudude lennuk, kuna lennukil puudusid aknad, mis reisilennukil kindlasti olemas oleksid olnud.

 

Ma sooviks teada, et kas on mingeid videosi kuskil internetis selle kohta, kuidas tornid kokku kukkusid? Ühest tornist leidsin, kuid sooviks teisest ka.

 

Leidsin lisaks ka mingi huvitava video, mida tasuks kindlasti kuulata ja vaadata:

 

[video=youtube;M-B6c6xxXug]http://www.youtube.com/watch?v=M-B6c6xxXug

 

Ja veel võite vaadata täispikka dokumentaali:

 

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatasin YouTubest ühte salvestust Pentagoni maja juurest (valvekaamera), siis seal oli näha, et mingi valge objekt sisse kihutas sinna, kuid päris reisilennuk see olla ei saanud, kuna plahvatas oli väike (leekidest saab järeldada). Ilmselt arvan, et see oli mingi pisemat sorti kaubalennuk.

 

Pigem nagu mingi tiibrakett.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin ka episood 13. ära. Päris muljetavaldav faktide kogumik. Hakkasin ka selle video põhjal uskuma, et tegu on videovõltsingutega, kuidas lennukid sinna sisse põrutasid, kuid ma küsin endalt vahepeal, et mis sai siis sellist suurt auku pilvelõhkujate seintel teha, kui need lennukid ei olnud.

 

Mind paneb see imestama, et suur teraskonstruktsioonist maja variseb mingil teadmatul põhjusel kokku ja kuidas siis saab alles jääda ainult mõned meetrised rusud oma enda jalajälje juures. Teras ei saa ka ära põleda, et ei jätaks mitte mingit osa rusudest alles.

 

Terase ligikaudne sulamis temperatuur on ~1500 kraadi ning nagu ka videos ütles, siis täispaagiga lennuk plahvataks 1200 kraadise kuumuse juures. Teraskonstruktsiooni oleks ta võtnud mingil määral kuumaks küll, et annaks venida ehk maja kõiguks natukene, kuid päris koost ei saa laguneda.

 

See lagunemisviis on ju täpselt sama võrreldav nende majalammutustega, kus pannakse laineliselt pommid plahvatama.

 

-----------------

 

Mina jään sellele kindlaks, et iga korruse nurkkonstruktsiooni oli paigaldatud pommilaadne ese, mis tõmbab talad alt ning paneb korrusepaaneli kukkuma, mis omakorda kukub teisele otsa, tekitades niimoodi raskema jõu, mida aitavad veel kaasa allpool olevad pommid.

 

Tekst võib tunduda natukene segane, sest olen hetkel väsinud ja ei viitsi süveneda eriti.

 

Kui keegi viitsib, siis võiks teha mingi arutelu teema selle kohta või jätaks selle?

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sissesõidukohas ju osad talad katki, kuumuskaitse maas, teras pole nii tugev enam kui ennem ja kogu süsteem andis alla ja ülemised korrused kukkusid järjest peale ja niimoodi ta läks.

 

Osades videodes on näha ka selliseid plahvatusi nii põhja kui lõuna tornis, aga see selleks.

 

Valmimas on siis uus "WTC" (pilt, mille sain Google Streetiga uurides):

 

uuswtc.png

 

Projektist pilt:

 

New_wtc_2476007.jpg

 

Peaaegu juba "peahoone" valmis:

 

29906170001_1832467127001_0909dv-wtc-progress-400x300.jpg?pubId=29906170001

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.