Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere teaks keegi mis prograga teha video ette introt v midagi? Nagu oli nt saates ''Patrull'' tehtud see patrull logo jne? Et jahm tänud kes aitavad. Mul vabal ajal pole vahepeal midagi teha ja ss mõtlesin,et õpin nata selle programmiga midagi,et saaks teha ette introsid. Sorry kui vale ala teema aga see kah mingit moodi kunst :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Panin after effectsi laadima :D

 

Mis asja ma tõmbasin adobe kodulehelt selle triali ning siis on mingi asi,et näitab,et mul arvutis viirus :O Kas tõesti on võimalik sealt kodukalt viirus saada? :S Pole täna oma teada midagi muud tõmmanud kah.

Muudetud liikme Marioricco13'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
After effects ja sony vegas. Sellest piisaks "patrulli" intro tegemiseks. Aga sony vegas ajab asia ära kui algaja oled. Cinema 4D on juva keerulisem case, alusta ikka sony vegasest :)

 

Cinema 4D üks kergemaid programme.. Kõik mida see nõuab on natuke arusaama inglise-keelest, ning kirjutamisoskust, et kirjutada youtube "How to make intro with Cinema 4D".


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Introde tegemiseks kõige parem AE, kergemate jaoks sobib ka vegas. Väga heade ja raskete jaoks C4D, 3dsmax + AE (Realflow)

 

 

Cinema 4D üks kergemaid programme.. Kõik mida see nõuab on natuke arusaama inglise-keelest, ning kirjutamisoskust, et kirjutada youtube "How to make intro with Cinema 4D".

C4D ei ole ainult texti tegemine ja sellele extrude-i lisamine. Kui hakkad seal tegema raskemaid asju nagu thinkingparticles, dünaamikat jne, siis ma arvan sa saad aru, et väga kerge programm see küll ei ole.

Muudetud liikme ga3ttpom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ning üks küss veel.

 

Aga kas After Effectsiga on tehtud

See,et sea seljal nt see tüüp laulab jne? :D

 

Ning kas kuskil on eesti keelseid õpetusi kah?

 

Tänud :)

 

Ise veel sellest prograst ei jaga :S Seega üritan saada siit abi :)

Muudetud liikme Marioricco13'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.