Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Et siis tuli välja see uus CS:GO, ja tahaksin kangesti seda mängida...

Probleem on selles, et mul on arvuti küllaltki nõrk ja ma pole kindel kas see jookseb minu arvutil ilusti...

Ma küll vaatasin canyourunit-ist üle, seal ütles fail...aga source-i mängisin ma ilusti 100 fpsi peal, resolutsioon oli 800x600...

 

Küsimus siis järgmine: Kas keegi siit foorumist saaks mulle palun laenata oma stiimi kasutajat, et ma saaks proovida seda mängu...Vastutasuks pole mul muud peale tehingu pakkuda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

tõsiselt see protsess on nii raske ja tülikas ning ma ei saa sellest aru...paljud torrentid on ka viirused...

Ma tõmbasin küll selle torrenti ära mis sa ütlesid La Vie, aga tõsiselt, miks ma peaksin tahtma asendada oma Windows kausta temaomaga mis seal crack kaustas oli? lol...

 

edit: ma ostsin ära mängu, ja suht mängitav, aga see hiire väike delay häirib täiega

Muudetud liikme BassFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.