Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

ZeroCraft 24/7[PvP,GrieF]

Soovitatud postitused

VIP
Mul on kodus elioni ja elisa net, niiet mul on mittu ip-d, tuleb keegi veel ütlema, et mul kodus 1 ip?

Mis see 3. nett siis on o.O?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fail :)

Sorry for offtopic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hoiduge offtopicust :smile:


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omanik on ikka nii ülbe . Ise käib mingi gmiga võetud ja ära enchatitud asjadega pvpmas ja kui surma saab läheb nii mad, et sõimab kellegi läbi ja võtab vägisi asjad ära.

 

Ja ise mingi keerab supi kokku inimestele ja siis lõugab nende peale, et miks sa nii tegid. Ülbe vana. Kahju, et ma usaldasin sellist noobi.

 

Ja valetab, et server läheb kohe kohe maha kui raha kokku ei saa. Siis hakkas inimestelt raha välja nuruma. Et annetage serverile raha siis ei lähe server maha.Igat moodi nurus.

 

ᗩŁđĕᖆ . ütleb:

kle

kuskil peaks sind nägema annan luuki

ip järgi saan ka koha teada

tutvuseid on

 

Ähvardab ka :/

 

Käisin sees mitu korda. Algul kui serverit ehitati siis olid k6ik normid. Siis eile lähen sisse, hüppan spawnist välja ja lähen ühele vaikselt selja taha aga arvake ära mis juhtus. PÖÖRAS ÜMBER NAGU MINGI BOT ja kui läksin korra lähedale siis kohe mingi 4-5 laksu ja olin kutu. Omanikule rääkisin ta ka ignos. Siis INFO-s on kirjas et "palun annetage serverile kui soovite annetada siis küsige omanikult" (vms).

Ja siis täna lähen enda serveri ja vaatan et ohho mingi reklaamija. panen reklaamijale banni ja siis tulen tolle ipga mida se reklaamija kirjutas siia servusse . Ma ei tea kas sa ise saadad neid reklaamijaid vms aga nii ei saa sa mängijaid kui saadad reklaamijaid teistesse servudesse nuruma et nad joiniks sinu serveriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere, käisin siis ise ka serveris, esimesed 2-3 päeva - TIPTOP server !

Kolmandal päeval hakkas juba mingi ülbus pihta, et miks ma ei anneta ja värki, et server läheb kell 15.00 kinni ja et kui ei donateta veel 3€ ongi kõik läbi, server kinni.

Mõtlesin siis tollel päeval tellida endale V.I.P-i , kui Alder-i ülbus ei pannud mind v.i.p-i tellima.

Täna siis annetasingi 1.50€ ning peale sõnumi saatmis, hakkas uus kamm pihta.. Et talle ei tulnud raha üle jne ... siis tahtis et ma kord uuesti saadaks .. kui nii loll ma enam ei olnud ...

Rääkisin pärast ZaveZMe-ga, ja ta ütles, et Alder püüab inimestelt raha välja meelitada rääkides et serveril on seda vaja jne .

Kuna ZaveZ tahtis selle serveriga lõpetada, võttis ta enda tehtud spawni mängust ära, millele tuli otsene ban mulle ning ZaveZMe-le .

Kuradi tola sihuke, sooviksin oma raha tagasi saada, ennem, kui asi karmimaks läheb !!!

 

 

OLGE ETTEVAATLIKUD SELLE TOLAGA !!! TA VÕIB TUNDUDA ALGUSES NORMAALNE, KUID TA ÜRITAB TEID PETTA!!! KINDLASTI MÕELGE ENNEM, KUI TE SELLE ISIKUGA TAHATE MINGIT DIILI TEHA!! SOOVIKSIN ET TA OLEKS VAHVILST EEMALDATUD, SEST TEMA TAUSTA JÄRGI ON SELLISEID LUGUSID VAREMGI OLNUD !!! (EI PRUUGI JUST MINECRAFTIGA SEOSES OLLA)

 

Hmm niisiis lood.

 

 

Esiteks ma alles ostsin serveri ja kui nad saavad selle valmis avaldan ka IP.

 

Kuidas saab server nii kiiresti kinni minna kui ta alles ostis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära saa valesti aru, kuid türa kas sa valid kaa keda sa vipiks ja adminiks teed?? Need 2 idiooti (ruts ja playboy) telesid end meie juurde (meie factionisse, meie majja) ning hakkasid meid tapma!

See pole normaalne! Kas neile ei kehti reegel, et teiste juurde ei tohi teleda ning siis tappa?

Meil oli meelega spawnist kaugele tehtud maja, et idioodid nagu nemad ei leiaks meid kergelt üles!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära saa valesti aru, kuid türa kas sa valid kaa keda sa vipiks ja adminiks teed?? Need 2 idiooti (ruts ja playboy) telesid end meie juurde (meie factionisse, meie majja) ning hakkasid meid tapma!

See pole normaalne! Kas neile ei kehti reegel, et teiste juurde ei tohi teleda ning siis tappa?

Meil oli meelega spawnist kaugele tehtud maja, et idioodid nagu nemad ei leiaks meid kergelt üles!

 

Selle vastu aitba kas v6ta õigused 2ra v rank down :D

täna omanik saatis pm mulle et kustutaksin oma postitused kuna nad said oma asjad korda. MIKS PEAKSIN OMA POSTITUSI KUSTUTAMA? ma räägin tõtt ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Playboy sai BAN,rutsil ka 1 warn veel.

 

ja sa ei ütlend mulle,et nad tapsid sind.Sa ütlesid aind,et nad teleportisid.Teinekord räägi selgemalt siis :s

 

Bump!

Muudetud liikme KollaneKass'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.