Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tere! Probleem siis selline, et ostsin omale SS Siberia V2, aga ei tea kas on 7.1 heli. Sõber küll ütles, et KINDLASTI peab ostma helikaardi sinna vahele, kuna mul pole USB otsaga, vaid tavaline kahe otsaga 3.5. Endal on küll suht hea mänguriarvuti ning sisse on ka integreeritud mingisugune helikaart, kuid ei tea kas siis saab 7.1 heli k2tte?

Ettetänades.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei, need küll mingisugust erilist helikaarti ei vaja ning sa ei saa 7.1 heli mitte kuidagi, kuna need 2.0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei, need küll mingisugust erilist helikaarti ei vaja ning sa ei saa 7.1 heli mitte kuidagi, kuna need 2.0

Selle kohta ma peaks ütlema kõvasti WTF? Ise oman ka neid klappe ja vägagi hästi on aru saada mängudes 7.1 helist. Paljude uute zombie mängudega saab seda väga hästi aru kui näiteks keegi tuleb tagant või kõrvalt, sa kohe kuuled täpsemalt kus ta tuleb ning mida ta teeb. See on loll jutt, et nende kahe otsaga on 2.0 heliga. Ise oma täpselt samasuguseid ja tahad öelda, et mul on ka 2.0 ja ma kuulen seitsmest erikohast kuidagi soundi? :D Kui algse probleemi juurde tagasi tulla, siis kindlasti märgib rolli nende klappide juures ka helikaart jah. Olen mänginud enda omadega suures arvutis (parem helikaart seal). Heli on puhtam ning veidikene ka parem ja hetkel kasutan läppariga neid ja ütleks, et kõvasti saaks võrrelda neid kahte helikaarti ja kuidas nad mulle heli edastavad.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selle kohta ma peaks ütlema kõvasti WTF? Ise oman ka neid klappe ja vägagi hästi on aru saada mängudes 7.1 helist. Paljude uute zombie mängudega saab seda väga hästi aru kui näiteks keegi tuleb tagant või kõrvalt, sa kohe kuuled täpsemalt kus ta tuleb ning mida ta teeb. See on loll jutt, et nende kahe otsaga on 2.0 heliga. Ise oma täpselt samasuguseid ja tahad öelda, et mul on ka 2.0 ja ma kuulen seitsmest erikohast kuidagi soundi? :D Kui algse probleemi juurde tagasi tulla, siis kindlasti märgib rolli nende klappide juures ka helikaart jah. Olen mänginud enda omadega suures arvutis (parem helikaart seal). Heli on puhtam ning veidikene ka parem ja hetkel kasutan läppariga neid ja ütleks, et kõvasti saaks võrrelda neid kahte helikaarti ja kuidas nad mulle heli edastavad.

 

ülla ülla, su klappidel on jah 2.0, tee endale selgeks, mida need numbrid tähendavad.

 

helikaart tekitab sulle virtuaalset 7.1 heli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uurisin veits ja avastasin, et Siberia v2 on tegelikult stereo kõrvaklapid (2.0), mida siis virtuaalselt 7.1 tehakse, kui sul on usb ots.(ei tea kuidas see välja peaks nägema). Kui seda pole siis on vast http://steelseries.com/products/audio/steelseries-siberia-usb-soundcard seda junni vaja.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uurisin veits ja avastasin, et Siberia v2 on tegelikult stereo kõrvaklapid (2.0), mida siis virtuaalselt 7.1 tehakse, kui sul on usb ots.(ei tea kuidas see välja peaks nägema). Kui seda pole siis on vast http://steelseries.com/products/audio/steelseries-siberia-usb-soundcard seda junni vaja.

Seda ma rääkisingi enne, et peab olema normaalne helikaart mis toetaks sul 7.1 heli virtuaalselt, aga siin mõni kohe tuli näkku hüppama. :D

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.