Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sait: Wideservers.info

UCP: Tulekul (Ei tule po ucp)

 

Grupeeringud:

 

Politsei

Kiirabi

Talu

Taksopark

Meedia

 

Töökohad:

 

Prügivedaja

Tänavapuhastaja

Kütusevedaja

Narkovedaja

Autovaras

Muruniitja

 

GM: PlayOn mis on muudetud võimalikult palju. Ning sisaldab uusi süsteeme.

 

Hääletus toimub kas teeme los santoses või red countys!

 

Preagu toimuvad abistaja valimised

 

IP:Tulekul

 

Server on avamisel

Muudetud liikme OstanArvutit'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti fantaasiat pole? Tehke ise GM mida te kõik PlayOni servereid teete?!


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vot see oli viimane piir nüüd, kõik on meie pealt maha kopeeritud ning jahute veel, et te teete serveri Nebu RC GMiga? Vaata, siis ma luban, et teie server ei tööta enam korrektselt ning on rohkem kinni, kui lahti.

Soovin teile väga rasket kukkumist!

Peace!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Esiteks need pole nebu ikoonid need eli omad. Plus me kasutasime neid ajutiselt kuni minu sõber teeb need ikoonid ise

 

Klacen ütles meil nebu foorum teema. Nad päris hästi omastavad : Esiteks selle teema on teinud justin s http://mods.mybb.com/view/apart-twilight ning seda võivad kõik kasutada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sellised kommentaarid? Kritiseerige või kiitke aga palun ärge reostage teemat. Ma olen suht kindel, et omanik teab ise ka mis GM'i ta kasutab. Tegelege oma serveriga kui teil seda on ja jätke järgi see teiste seljas elamine. Seda on lihtsalt kurb vaadata kuidas siin käitutakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks sellised kommentaarid? Kritiseerige või kiitke aga palun ärge reostage teemat. Ma olen suht kindel, et omanik teab ise ka mis GM'i ta kasutab. Tegelege oma serveriga kui teil seda on ja jätke järgi see teiste seljas elamine. Seda on lihtsalt kurb vaadata kuidas siin käitutakse.

Kurb on ka see, kuidas nemad kopeerivad teiste tööd..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Issand jumal, saage juba üle. See, kes PO GMi lekitas on ise süüdi, kuna playon on juba väga ammust aega kadunud, ei näe ma pointi siin igas teemas nutta/vinguda, kuidas keegi kopeerib ja varastab. Nebulose GM on muidugi alatu kasutada, sest server on siiamaani püsti, aga las inimesed tegelevad, nagunii on server kinni 1-2kuu pärast, ise on rumalad, kui ei oska muud välja mõelda, kui ainult kopeerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Issand jumal, saage juba üle. See, kes PO GMi lekitas on ise süüdi, kuna playon on juba väga ammust aega kadunud, ei näe ma pointi siin igas teemas nutta/vinguda, kuidas keegi kopeerib ja varastab. Nebulose GM on muidugi alatu kasutada, sest server on siiamaani püsti, aga las inimesed tegelevad, nagunii on server kinni 1-2kuu pärast, ise on rumalad, kui ei oska muud välja mõelda, kui ainult kopeerida.

 

Kopsu ajab ülemaksa ju, sul on mingi ainulaadne GM näiteks PlayOn oli ja siis mingine tross hakkab seda jagama.. Ma läheksin väga närvi ja isegi võibolla teataksin serveri hostile sellest ja server Shut downib.


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Issand jumal, saage juba üle. See, kes PO GMi lekitas on ise süüdi, kuna playon on juba väga ammust aega kadunud, ei näe ma pointi siin igas teemas nutta/vinguda, kuidas keegi kopeerib ja varastab. Nebulose GM on muidugi alatu kasutada, sest server on siiamaani püsti, aga las inimesed tegelevad, nagunii on server kinni 1-2kuu pärast, ise on rumalad, kui ei oska muud välja mõelda, kui ainult kopeerida.

 

Aga kas sa ei arva, et see kui ta kasutab Nebulose GMi, ehk minu serveri GMi, siis see mind ei ärrita? See ajab mind ausalt öeldes vihale ning kui peakski meie gmi kasutama, siis meil pole just kõige paremad kavatsused selle serveriga.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.