Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

VIP

Tere,

 

Tahan igaksjuhuks küsida.

 

Pmst lähen Elisasse üle 6 päevapärast, nii on kirjas. Võtsin endal uue nutitelefoni ka ja sain kõnekaardi kui ka nutitelefoni juba kätte. Kusagilt kuulsin, et mobiiliarve võib väga suur, kui kohe kasutada seda SIM-i vist. Aga kui ma võtan mingise suvalise SIM Kaardi ja siis topin telefoni, nii ei tohiks midagi juhtuda jne?

 

Lihtsalt küsin üle, loodan, et oskate aidata :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Vähemalt minul küll midagi ei juhtunud kui ma elisast nutitelefoni ostsin ja savi sim-kaardi sisse panin...

 

Ta räägib sellest kui ta selle SIM kaardi paneb sisse mille ta sai nutitelefoniga kaasa kas sellega tuleb suur arve.Mitte et kas saviga tuleb.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui mina ostsin, siis öeldi sama asja. Sest uuematel nutitelefonidel on tavaks, et on internetipaketiga see, seega ta paneb ennast kohe netti sisse. Seda saab muidugi välja lülitada, kuid on programme mis selle nö bypassivad. Mina soovitan sul osta Elisast Nutikas 5 paketi, millel on piiramatu 1mb/s internet, 100 tasuta sõnumit ning odav minutihind ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.