Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Wake Up Call - Aeg Ärgata!

Soovitatud postitused

Wake Up Call (eesti keeles "Aeg ärgata") on aastal 2008 kodaniku John Nada (autori Youtube kanal) poolt kokku lapitud linateos. Film sisaldab dok.filmide, nt. nagu Zeitgeist, The Illuminati I ja Endgame lõike. Nagu ütleb nimigi, on film mõeldud inimestele, kes pole varem kokku puutunud muu informatsiooniga kui põhivoolu meedia kajastatu. Film tutvustab kokkuvõtlikult poliitika telgitaguste nööritõmbajate eesmärke, ambitsioone, lähteid, tegevuskava jpm.

 

Eesti keelseid subtiitreid ei ole koostanud mina, tõlketöö on teinud Vanglaplaneedi aktiivsed liikmed.

 

NB! Ma ei oma mingeid õigusi antud filmi üle!

 

Tekst on kopeeritud siit.

 

Nii ma reuploadisin ühe filmi youtubei.

Soovitan vaadata, kes pole näind seda veel.

 

Link filmile.


cjmowkwcd8kvpk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas see teema pole siit läbi käinud juba?Võin ka eksida kuid endale väga meeldis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sealne video võeti maha Youtubest. Pole jõudnud kordagi lõpuni vaadata. Aga see on fun, T. H. Ilves sõidab ka sinna salapärasele miitingule, ühes autos näha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.