Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Close

Soovitatud postitused

Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
enne kui tuled kujunduse pealt halvustama, siis võiks uurida kah natuke miks ma ei ole ise kujundust jne teinud

Sa tegeled veebilahendustega. No cmon. Mina olen muidu selle poolt,et mingi CS-i serverite lehed oleks pigem tasuta kujunduse peal kui nende jõleduste, mis tavaliselt. Aga sina tegeled sellise asjaga, mille jaoks on korralik enda tehtud kujundus ja veenev leht (menüü pole mingi saasta täis ja mingid tühjad kastid ei ole avalehel) on MUST HAVE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Sa tegeled veebilahendustega. No cmon. Mina olen muidu selle poolt,et mingi CS-i serverite lehed oleks pigem tasuta kujunduse peal kui nende jõleduste, mis tavaliselt. Aga sina tegeled sellise asjaga, mille jaoks on korralik enda tehtud kujundus ja veenev leht (menüü pole mingi saasta täis ja mingid tühjad kastid ei ole avalehel) on MUST HAVE.

kle ma teen seda hobist ja ma ei istu 24/7 arvuti taga, et teha lehtr ning ja ma teen nagunii ise kujunduse aga mul on lihtsalt hetkel pole nii palju aega, mul muid asju teha ja nüüd kool kah tulemas. Ning hetkel on see leht üldse poolik ning pole seal veel midagi jõudnud eriti tehagi. Paistab, et eest poolt pole sa vist lugenud, ma seal ütlesin, et leht on poolik ja asjad on hobi käigus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle ma teen seda hobist ja ma ei istu 24/7 arvuti taga, et teha lehtr ning ja ma teen nagunii ise kujunduse aga mul on lihtsalt hetkel pole nii palju aega, mul muid asju teha ja nüüd kool kah tulemas. Ning hetkel on see leht üldse poolik ning pole seal veel midagi jõudnud eriti tehagi. Paistab, et eest poolt pole sa vist lugenud, ma seal ütlesin, et leht on poolik ja asjad on hobi käigus

 

Aga kui ma tellin teilt veebilahenduse, siis kuidas ma saan üldse kindel olla, et see valmis saab?

Äkki toote ettekäändeks kooli ja muud asjad?

Edu teile edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Aga kui ma tellin teilt veebilahenduse, siis kuidas ma saan üldse kindel olla, et see valmis saab?

Äkki toote ettekäändeks kooli ja muud asjad?

Edu teile edaspidiseks!

Kui tellimuse esitate, siis lepin ka ajad ja asjad kokku jne. Tegemata ei jää ühtegi asja see on kindel. Kui soovijaid on siis aitan ja teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Veebilehe sisu on samuti teiselt leheküljelt kopeeritud. Eesti keelt sa ei oska, aga proovida võid ikkagi.

hästi arvad peaks mainima, aga pand mööda küll täiega sellest.

 

Edit:// Lisan juurde seda, et alustasin siis juba ühe projektiga. Sellest saab täpsemalt lugeda siit http://dreamsserv.eu/?page_id=8 . Pilt tuleb juba täna sinna.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

Admin võiks teema sulgeda, olen mitu korda Report teinud aga nad ei tee seda mida soovitakse, et teema sulgeda või siis deletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.