Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Kõik Rs Millid

Soovitatud postitused

Ostan kõik rs millid 10eeki ea.

 

Kuna peale 1. jaanuari enam ei saa RS millidega kaubelda (Jagex tegi selle TÄIESTI võimatuks), siis ootan, et inimesed kes sooviks veel 20 päeva jooksul oma millidest müüksid need mulle. Peale 1. jaanuari pole teil enam mitte mingit võimalust mille müüa ning arvestage sellega.

 

Kui sa oled piisavalt usaldatud sis lähen esimesena.

 

MÜÜGE MÜÜGE KUNA VARSTI ON SEE VÕIMATU ^^

 

msn: Forgotenprivate@hotmail.com

 

PS tean küll, et mul 1 post ja ühtegi trade ple. aga kui sul on piisavalt tradesi endal, siis saadan ise raha algul ;).

 

Olen ka nõus kasutama MMi

 

MA POLE ÕIGE TUUMAFYYSIK. See niisama pullipärast rs2 foorumi nimi, jäi silma :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kaval, aga vaevalt keegi selle õnge läheb xD

 

Mille õnge? Kui sa mind ei usu sis mine loe näiteks http://www.sythe.org

 

Real World Trading on surnud.

 

Mine loe ka http://www.runescape.com , kui sa oskad inglise keelt muidugi :P. Sest tavaliselt teiesugused lapsed seda ei oska. Jagex tappis täielikult Real World Item Tradingu ja see jõustub 1. Jaanuarist.

 

Araablane, kui sa arvad, et ma ajan lolli juttu, siis ma järeldan, et sa pole seda asja endale selgeks teinud. Niiet kao ****** siit teemast ja ära tule seletama. Kthxbye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

See pole veel kindel, et nende miljonitega 100% tradeda ei saa alates Jaanuarist. Küll leitakse mingi võimalus tradeda, täielikult on seda võimatu ära blokkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See pole veel kindel, et nende miljonitega 100% tradeda ei saa alates Jaanuarist. Küll leitakse mingi võimalus tradeda, täielikult on seda võimatu ära blokkida.

 

On ikka küll. Tee endale lihtsalt faktid selgeks. On juba arutletud igasuguseid viise sythes. Ja siiamaani on kõik võimatud.

 

Lihtsalt RWT inimesed peavad sellega leppima, et see on läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sittagi ta on, kuna siis peaks ära kaotama ka bandos armadyl jne.

 

Sa ei saa isegi shareda asju enam GWDs. Ds Spy, kui midagi ei tea, siis ole vait. Mine loe http://www.runescape.com.

 

1 tüüp saab itemi ja teine peab andma õige väärtuse selle eest. Hind ei saa eriti palju kõikuda selle väärtusest.

 

Ostan aind selleks, et varsti enam ei saa. Müügiga pole mõtet enam tegeleda.

 

MA POLE ÕIGE TUUMAFYYSIK. See niisama pullipärast rs2 foorumi nimi, jäi silma :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaevalt. Nad ei saa tradi ju keelata.Nad ei saa tradingus igale asjale firm hinda anda.

Äkki mulle meeldib dragon bones 10m ea osta.

Räägimata wildist, äkki mulle meeldib 100m ja white p hatiga pkida.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt. Nad ei saa tradi ju keelata.Nad ei saa tradingus igale asjale firm hinda anda.

Äkki mulle meeldib dragon bones 10m ea osta.

Räägimata wildist, äkki mulle meeldib 100m ja white p hatiga pkida.

 

nad juba tegid seda exchanges ja duel arenal ... nüüd viiakse see üle tradele :X

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohe näha, et idioodist newschoolerid ei oska lugeda ja ei tea mängust endast sittagi.

 

RS REAL WORLD TRADING ON SURNUD!!! Sama on ka rsi endaga, alles jäävad mingised mingiclipi põrsad.

 

Selle updatega kaotas JaGeX ~100K membereid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kohe näha, et idioodist newschoolerid ei oska lugeda ja ei tea mängust endast sittagi.

 

RS REAL WORLD TRADING ON SURNUD!!! Sama on ka rsi endaga, alles jäävad mingised mingiclipi põrsad.

 

Selle updatega kaotas JaGeX ~100K membereid.

 

Sa taun räägid, nagu see update oleks juba juhtnud. Kahju, et idioodist tatikad ei tee enam vahet mängul ja reaalsel ajal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, ega ma ei mõelnud ainult Real World Item Tradingut selle all, sa loll mongool, vaid ka wildi, mis ***** keerati lõplikult + arena, millele saadi juba ennem jaole. Tra sa ikka vabsjee idioot.

 

Ja sa saa ennem vanemaks kui 16 kui mölisema tuleb. Tatikas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Yhe s6naga raha ei liigu enam???


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tradi saab alates jaanuarist teha kui lased ennast mingil monsteril tappa, duuuuuuuuuuuuuuh, ja ostja korjab üles

 

ei saa , midagi oli et ainult 3000gp jääb nähtavale ja sul on mingi 15min. et sinna kohta tagasi jõuda ja oma jama ülesse korjata.

sry kui nats segast panin :drool:


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.