Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere. Loodan siis paari aasta pärast omale väikese kommuuni luua. Mõtlesin et ostan oma kasti ja teen sellest FTP või midagi taolist ja viskan serverid peale.

 

Andmed:

 

Kast: http://www.klick.ee/lauaarvutid/ordi-beat.html

Nett: 100MB kiirus (elion) - muud juu nigunii pole :D

 

Serverid:

 

CS Deathrun ( 30 sloti )

CS Jailbreak ( 30 )

CS Offical ( 30 )

 

&

 

MC - Minecraft server ( 30 )

 

Need oleksid siis serverid mis hakaksid sellel kastil jooksma. Ruumi peaks isegi yle jääma??

 

Kysimused siis:

 

1. Kas serverites oleks lag/ping kui suur?

2. Kaua seline kast mul vastu peab ( puhata saab kuus tavaliselt 1 päev ) comp OFF

 

Tänades PoleNime.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Kui sa tahad juba oma kasti peale siis oleks mõtekas osta sul serveri arvuti, kui see tavaline laua arvuti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sellise hinnaga nagu see arvuti seal saab sittaks parema arvuti ise kokku panna, ja video kaart selline nagu seal pole vaja, sandy bridge/ivy bridge integrated sobib tдiesti sulle seadistamiseks, korralik emaplaat, korralik i7 prose ja 8-16 GB RAM ja ongi valmis asi.


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun eelnevate kodanikega, osta endale eraldi serveri kast või siis pane ise kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No eks ma siis arvan et ostan endale odavama kasti ja lihtsalt sisse ostan uue ja võimsama protsessori, emaplaadi & ostan RAMi juurde :D

 

emm muidu äkki keegi teab et kas portite avamine elionis on nyyd tasuline?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No eks ma siis arvan et ostan endale odavama kasti ja lihtsalt sisse ostan uue ja võimsama protsessori, emaplaadi & ostan RAMi juurde :D

 

emm muidu äkki keegi teab et kas portite avamine elionis on nyyd tasuline?

 

mul PC endal on koduserver püsinud ja portide avamine on kyll tasuta. Kes ütleb et portite avamine on tasuline. Soovitan serveri kasutama. Hakka IT-ks saada, edu sulle


3982104__5b863284e73e510de804eb71be6a2cf0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust isegi ei pea kohapeale minema, et lihtsalt helsitad elioni ja asi korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iseasi kuidas selle kodunetiga kvaliteet on ... Pingi vastusele ma ei oska ennem vastata, kui saaks pingi IP mida pingida :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige stabiilsem ta just pole, kui sa tahad ise veel sama ühendusega internetis surfata, asju tõmmata jne..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõige stabiilsem ta just pole, kui sa tahad ise veel sama ühendusega internetis surfata, asju tõmmata jne..

jah täpselt, kui sa soovid teha kommuuni siis peaksid interneti ühenduse "vähemalt selle" jätma serverite jaoks.

Mis puutub tehnilisse serverisse siis serveri kastil ja tavalisel kasti polegi erilist vahet, mis neid eriliseks muudab on tarkvara mis on peal.

Ütlen seda, et väga raske on ise üleval pidada serveri kasti, sul on vaja palju oskusi.

Hea kergendus, et netist on võimalik hankida kõik vajaliku info, nüüd oleneb ainult sellest kui kiiresti ja kui hästi oskad sa sellist tüüpi infot omandada.

olen näinud nii paljugi inimesi kes on tahtnud midagi sellist ette võtta aga on loobunud kuna asi on liiga keeruline.

Miks ma saan aru, et sul oskused puuduvad on sellest, et sa tegid selle teema siia.

 

vastan su küsimustele

1. Kas serverites oleks lag/ping kui suur?

ei oska just väga täppi öelda aga 100mb internetist jagub vähemalt 40-50 cs1.6 serveri jaoks.

Pole ka teiste mängu serveritega eriti kursis kuid saan öelda css ja csgo, nad kasutavad 1.25-1.3 korda rohkem interneti ühendust.

Minecraft aga pidi kõvasti rohkem seda tahtma kuna paljud asjad mis võiks olla mängija poolne on tehtud serveri poolseks.

 

2. Kaua seline kast mul vastu peab ( puhata saab kuus tavaliselt 1 päev ) comp OFF

Sellele küsimusele on tegelikult väga raske vastata kuna oluliselt mängib palju rolli siin room kus arvuti ise on.

minu endal arvutid 2 ( kokku 6, 2 läptop-i ) on 24/7 sees ja nad on olnud mul juba 3-4 aastat.

Arvutid tegelevad umbes sama koormuse all nagu serveri arvutid.

Kokku võttes ütlen, et kui hooldad korralikult siis ikka päris kaua, mis kõige tähtsam jälgi arvutite temperatuuri sest nagu ma olen nii palju näinud hlds serverid tekkitavad palju memory / cpu leake oma infinity loop-idega ja üli pikka framega ja see mõjutab su arvuti eluiga.

 

Kui vajate abi siis olen valmis aitama teid Evil-Night@rps.ee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

I think..

 

Et MC server jääb ära, kuna täna hakkasin MAPi tegema, ehitama lossi, aga koguaeg kui salvestad ära lähed sisse on pooled asjad ära kadunud ja see uus uuendus 1.3 ka eriti ei meeldi, arvatavasti jääb ära..

 

Aga sellegipoolest tuleb CS server & vb MC asemel SA-MP. Kuna olen kuulnud et SA-Mp serveri jaoks pole eriti palju RAMi vaja :D & 1 CS server läheb umbes 1.5 GB RAM alla .

 

E: Palju RAMi võtam TS3 server : 50 kohta?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf dude? 1 CS server ei võta isegi üle 500MB RAMi kui sul just mingit memory leaki pole.. -.- TS3 võtab vähe mälu - oleneb palju sul neist slotidest kasutuses ka on. Mul on muidug linuxi peal ja ei oska windowsi kohta öelda, ei usu, et ta kaootiliselt erineb, aga 512 slotine server, sees 10 inimest ja võtab alla 1MB RAMi.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Wtf dude? 1 CS server ei võta isegi üle 500MB RAMi kui sul just mingit memory leaki pole.. -.- TS3 võtab vähe mälu - oleneb palju sul neist slotidest kasutuses ka on. Mul on muidug linuxi peal ja ei oska windowsi kohta öelda, ei usu, et ta kaootiliselt erineb, aga 512 slotine server, sees 10 inimest ja võtab alla 1MB RAMi.

 

Olgu, tegin enne igavusest väikese nimekirja ka, et siis peaks kõik need serverid ühel kastil ära vedama ;D?

 

ChillZone #1 Public Server - 20 Slots

ChillZone #2 Deathrun Server - 25 Slots

ChillZone #3 Jailbreak Server - 25 Slots

ChillZone #4 Zombie Server [sA-MP] - 50 Slots

ChillZone #5 TS3 Server - 50 Slots

 

Edit: Väike mure ka selles, et vb kui erinevad serverid ühel kastil, siis äkki mõjutab see kuidagi midagi..

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olgu, tegin enne igavusest väikese nimekirja ka, et siis peaks kõik need serverid ühel kastil ära vedama ;D?

 

ChillZone #1 Public Server - 20 Slots

ChillZone #2 Deathrun Server - 25 Slots

ChillZone #3 Jailbreak Server - 25 Slots

ChillZone #4 Zombie Server [sA-MP] - 50 Slots

ChillZone #5 TS3 Server - 50 Slots

 

Edit: Väike mure ka selles, et vb kui erinevad serverid ühel kastil, siis äkki mõjutab see kuidagi midagi..

muidugi mõjutab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
muidugi mõjutab

 

On see mõjutus väga suur, et serevrid lagivad?

 

Mina ise arvasin nii et kui kast siis seal ainult CS serverid, siis nagu no lag, aga kui mingi kõik serverid seal segi nagu sa-mp, ts3 jne siis mõtjutab:D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmba sealt 1cs server ja sa-mp maha ja tee DayZ server. Oleks palju etem ja selle paari aasta pärast on ka DayZ vist ametlikult väljas.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõmba sealt 1cs server ja sa-mp maha ja tee DayZ server. Oleks palju etem ja selle paari aasta pärast on ka DayZ vist ametlikult väljas.

 

Niisama ei saa midagi teha, enne tuleb õppida:D kudas teha: mapid, pluginid, scriptimine jne :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.