Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Kuidas saada lahti kinnisest ninast?

Soovitatud postitused

• Mida sul vaja läheb?

 

1) Teelusikat.

2) Soola (vahet pole kas peensool või jäme).

3) Kruusi.

 

• Õpetus.

 

1) Vala kraanist leiget vette (mitte väga kuuma, ega ka külma) kruusi, kuskil pool tassi.

2) Vala teelusika peale soola (ära tee mäge lusika peale, vaid siledalt).

3) Nüüd vala teelusika peal olev sool vette.

4) Sega hoolikalt. Kuskil 3-4 minutit, et sool lahustuks.

5) Nüüd kui valmis, siis võta soolavett teelusika peale ning vala ninna seda.

 

PS: Soolavett võib juua ka, sest kui sul on kurguvalu või röga, siis see niisutab kurku, sama on ka ninaga.

 

Minul oli nii, et kui soolavett valasin ninna, siis tatt hakkas automaatselt kohe ise voolama, ei pidanud nuuskama ega midagi, vaid kraani all ära pesema.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga kas ma v6in 2ra l2mbuda, kui ma endale liiga palju vett kallan ninna?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga kas ma v6in 2ra l2mbuda, kui ma endale liiga palju vett kallan ninna?

 

Enne hakkad kõhima, usu mind :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Proovisin samat asja aga graaaaraashhis, panin värvipritsi soola ja vee lahust soola panin muidugi kõvasti rohkem.

Panin siis kompressori käima, pritsi surusin ninna ja vajutasin päästikut.

Nina hetkega sogast tühi.

 

Fail troll is fail.

 

Mul endal pidevalt nina umbes ja jama majas. Olen ise ka korra seda soolavee metoodikat proovinud, aga mulle see ei mõju. Enamusel inimestest on ägeda nina kinnisuse põhjuseks ikka adenoidid mis võimaluse korral tuleb lasta ära lõigata.

Kõige paremini ongi antud hetkel mulle mõjunud nina spay'd mida apteegist osta saab.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea kuis teiega, kuid ise küll kohe mitte üks raas ei tahaks mingit soolavett ninna kallata... Iseenesest on poes täiesti saadaval need meresoola sprayd ja muud, mis üldjuhul võtavad mõneks minutiks täitsa hästi ära. Nina kinnisust niikuinii ei saa ühe korraga ravida, seega enesestmõisetav, et tuleb protseduuri korrata.

 

Küll aga usun, et soolavesi aitab, seega kui endal rõve ei hakka, siis ideepoolest peaks toimima.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei tea kuis teiega, kuid ise küll kohe mitte üks raas ei tahaks mingit soolavett ninna kallata... Iseenesest on poes täiesti saadaval need meresoola sprayd ja muud, mis üldjuhul võtavad mõneks minutiks täitsa hästi ära. Nina kinnisust niikuinii ei saa ühe korraga ravida, seega enesestmõisetav, et tuleb protseduuri korrata.

 

Küll aga usun, et soolavesi aitab, seega kui endal rõve ei hakka, siis ideepoolest peaks toimima.

 

 

Endal on nii, et kui hakkan seda ninna valama, siis saab suu ka seda mõnusalt tunda. Vastik ta küll on, kuid minu puhul on tõhus.

 

Kui te olete ära valanud ja tunnete, et tatti hakkab voolama, siis nuusake kohe ära ja korrake protseduuri, nagu Dadec juba ütles. :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmm kui seda juua, siis oksendama ei hakka?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa töötab isegi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ugh, inimesed, see töötab sellepärast, et sool tõmbab vett välja ja ühtlasi sellega hävitab pealmised bakterid(viirused). Mida teha ei tohiks on selle joomine, seda võib kurgus kulistada, aga KINDLASTI MITTE JUUA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ugh, inimesed, see töötab sellepärast, et sool tõmbab vett välja ja ühtlasi sellega hävitab pealmised bakterid(viirused). Mida teha ei tohiks on selle joomine, seda võib kurgus kulistada, aga KINDLASTI MITTE JUUA.

 

Valgustaksid ehk meid? Ma tõesti ei tea, miks seda juua ei tohi?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.