Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

http://www.youtube.com/watch?v=e3lUzGDAZNM

 

 

Simple Pickup on Youtube channel mis tegeleb enamasti Daygamega, ehk päeval linna peal tüdrukute nn lantimisega. Ise ma olen pärast videote vaatamist natuke ka proovinud, esimesel nädalal lasin kõik võimalused käest, aga reedel tegin pärast tööd oma esimese daygame approachi ja läks suhteliselt hästi. Tüdruk oli 8/10 ja rääkisime mingi 5 minta. Kahjuks numbrit ei saanud, aga ei kahetse midagi, kindlasti hakkan iga päev approachima nüüd, kuna kaotada pole midagi tegelikult ja see on väga fun ka. (Soome keelt ma eriti ei jaga ja seda tegin Soomes). Btw minu arvamus selline, et Eestis, Soomes ja põhjamaades seda lihtne teha, kuna kõik on väga tagasihoidlikud tegelikult :D

 

 

Mis teie arvate nendest videotest ja kas hakkate ise ka proovima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

That shit is hilarious. Noo tegelt ka, kuidas need vennad neid numbreid niimoodi saavad. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
That shit is hilarious. Noo tegelt ka, kuidas need vennad neid numbreid niimoodi saavad. :D

 

Proovi ise ka ära. Ma arvan, et oskust siin polegi eriti tarvist, ainult julgust vaja. Palju on neid kes julgevad niimoodi tänaval ligi minna = vähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jep Subscribed ammu, lahedad videod. Enne siia teemasse tulemist hakkasin uut videot vaatama neilt :)


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ühed inimesi vaatavad neid videosi, et naerda. Teised, et saada kasulike tippe naistega rääkimiseks. Kolmandad ehk mõlema pärast. Ise vaatan kuna need on hirmnaljakad, aga nendest tipidest ma ei õpi, aga üks oli isegi päris õige. Vahet pole millest sa naistega räägid, peaasi, et jutt jookseb. Väga õige ja kasukski tulnud.

 

Nii, et Gothic, ära arva, et me kõik seda irl proovinud oleme.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ühed inimesi vaatavad neid videosi, et naerda. Teised, et saada kasulike tippe naistega rääkimiseks. Kolmandad ehk mõlema pärast. Ise vaatan kuna need on hirmnaljakad, aga nendest tipidest ma ei õpi, aga üks oli isegi päris õige. Vahet pole millest sa naistega räägid, peaasi, et jutt jookseb. Väga õige ja kasukski tulnud.

 

Nii, et Gothic, ära arva, et me kõik seda irl proovinud oleme.

 

Tõsi ta on. Ega ma ei arvanudki, et paljud seda proovivad, mõtlesin lihtsalt, et äkki proovib, saaks nippe arutada jne :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.