Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabaajaserverid | Public Server vajab populaarsust

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Aitäh ! ning tõesti , server sai populaarsemaks , nyyd ka kodukas http://vabaajaserverid.wix.com/servu#!pealeht

NING ÖÖSEL KELL 1 OLI 10 inimest sees , 2 p2eva server olnud ja 6 admini/vippi ostetud

Joinige nyyd ! Steam Loosimine kodukal uudiste all http://vabaajaserverid.wix.com/servu#!pealeht

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist, sooviks teada miks Teie servi nimi on sama mis minu publikul? Suht hale on nimodi ahvida või mis?

 

Nõuan, et sarnasus eemaldatakse, vastasel korral kontakteerun vahvlis kõrgemate isikutega.

Muudetud liikme KuwalDa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
selle serveri nime pole kellegilt copynud , suvalt pannud ning edu pole enam vaja , 4 p2eva ja serveris on 10+ inimesi koguaeg , prg 13 .

11 eur on 4 p2evaga koos ... keegi ei keela mul ka copyda ....

 

Sa näitad sellega lihtsalt kui loll Sa oled, alguses lunid abi ja nüüd saadad justkui nagu perse kõik, ma küll muudmoodi ei mõista. Ja see nimi olgu muudetud, vastasel korral räägin mõne modega kes Sind siit ära bannib või teema ära kustutab. Ja kui sa aru ei saanud siis ma räägin sõnast "SUVAKATE" muust on mul kama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
selle serveri nime pole kellegilt copynud , suvalt pannud ning edu pole enam vaja , 4 p2eva ja serveris on 10+ inimesi koguaeg , prg 13 .

11 eur on 4 p2evaga koos ... keegi ei keela mul ka copyda ....

loomulikult on su edu suur "vähemalt präegu" kuna kopeerid teisi serveri nime.

Kas sul tõiesti pole mitte midagi peas, et midagi ise välja mõelda?

Väga lame ja saamatu oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin see ja jube, mis rahvas seal koos on.Lapsed on juhtima pandud

Kõik on kooderid, nagu ikka ja mapi valik on lihtsalt kohutav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu serveri omanikust juba aru saada siis tegu pole kõige parema serveriga. Kopeerib teiste serverite nimesi, kekutab et ta mingi 11eur teeninud mis on tänapäeval nagu 10 krooni ja eesti keeleoskus on täitsa null.Nagu öeldakse siis EPIC fail server .


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin korra sees ja kohe sain bänni Locali käest:D

Milline lasteaed seal ikka koos on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu serveri omanikust juba aru saada siis tegu pole kõige parema serveriga. Kopeerib teiste serverite nimesi, kekutab et ta mingi 11eur teeninud mis on tänapäeval nagu 10 krooni ja eesti keeleoskus on täitsa null.Nagu öeldakse siis EPIC fail server .

õige jutt +1


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Streaky on ikka päris hea omanik:D

Kõik vennad kes maha lasevad on p*ded ja kui ma vastu ütlesin, et ise on üks p*de, siis kohe banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.