Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere. Kes kasutab Sony Vegas 11 Ehk siis SV ? Ja kui pikka ega te olete seda kasutanud ? Mida te sellega valmistate ?

 

Ma kasutan SV 11 PRO mis on väga hea programm. Editin videosi sellega, rendeerin oma gameplaysi, olen kasutanud seda 1aasta, enne oli mul SV 10 PRO mis oli ka väga hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutan ka, siis kasutan kui midagi teha vaja (mitte palju). Eelmine aasta kasutasin esimest korda vist.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oman ka ise Sony Vergas Pro 11. Ütleme nii , et väga viis programm. Ainukene miinus ,et kui renderid oma paska uploadimiseks siis kisub arvutit laagama. Muud probleemi pole temaga, vähemalt minul. Anywayz. Olen kasutanud seda juba 2 aastat, nii videode editimiseks kui ka 10-20 Sec Intro'te tegemiseks. ( Strike Team'is olin vid editer vms . Ei viitsinud pead vaevata seal siis kiirelt midagi valmis etc. ) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.