Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suvelõpu kokkutulek 2012.

Milline nädalavahetus sobiks kokkutuleku pidamiseks?  

13 liiget on hääletanud

  1. 1. Milline nädalavahetus sobiks kokkutuleku pidamiseks?

    • 17-18 august
      7
    • 24-25 august
      6


Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
No tahaks teada mis vanus seal on siis ega kui ma olen 16 siis ma eriti mingi 18+ vendadega ei viitsi koos seal istuda eriti :)

Just saying, dont hate me now .

 

edit// mõtlen seda, et ma olen nagu üksik kuusteist :D

 

Vana ma siis olen? Samamoodi 16. :)

 

gg, jään seekord uuesti koju

 

Miks????


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Filmi Project X taolist pidu? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võibolla oleks isegi laiv, Krissiga paugutaks väikse spliffi küll


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No tahaks teada mis vanus seal on siis ega kui ma olen 16 siis ma eriti mingi 18+ vendadega ei viitsi koos seal istuda eriti :)

Just saying, dont hate me now .

 

edit// mõtlen seda, et ma olen nagu üksik kuusteist :D

 

Sa ple üksik olen samuti 16 kahjuks pole aega tulla ehk järgmine aasta:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma oleks nõus tulema, kui keegi siit kesk-eestist läbi sõites või minnes peale võtaks :D

Ja ma pooldan su mõtet, kui sul veel koht ka olemas, siis bueno, ei olegi vaja kesk-eestisse kõigil sõita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Võibolla oleks isegi laiv, Krissiga paugutaks väikse spliffi küll

 

Muidugi! :D Vea kohale end kindlalt. :D

 

Ma oleks nõus tulema, kui keegi siit kesk-eestist läbi sõites või minnes peale võtaks :D

Ja ma pooldan su mõtet, kui sul veel koht ka olemas, siis bueno, ei olegi vaja kesk-eestisse kõigil sõita.

 

Noo loodame, et võtab, sa võiksid ka kindlasti laivi lennata. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
kas uued liikmed on kaa oodatud?

 

Eks ikka, kui tunned end juba nii koduselt Vahvlis. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tubli ettevõtmine. Kuigi ise sellel ajal Tallinnas, aga kahjuks ei saa tulla.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tubli ettevõtmine. Kuigi ise sellel ajal Tallinnas, aga kahjuks ei saa tulla.

 

Kust te kõik selle kuupäeva välja loete? 8ndal hakkame rahasi alles koguma. Aga võibolla pole mõtet nii kaua oodata. Pühapäeval oleks ka juba normaalne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust te kõik selle kuupäeva välja loete? 8ndal hakkame rahasi alles koguma. Aga võibolla pole mõtet nii kaua oodata. Pühapäeval oleks ka juba normaalne.

Väga vabandan, et valesti lugesin.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuleks hea meelega. Oleneb täiesti kuupäevast ka muidugi. Oleks tõesti Kesk-Eesti, oleks kenam kui Tallinn. Natuke kauge see vahemaa. Aga ma ei vingu, sesuhtes, et ma niikuinii ei oska öelda, kus seal Kesk-Eestis see hea koht oleks. Aga kui sul see koht juba orgunnitud, siis see ainus tütarlaps foorumis, ei saa ka poiste karjaga liituda. :laugh: Aga võibolla keegi Lõuna-Eesti kandist liigub, siis võib mulle teada anda. :smile: Äkki annab midagi korraldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Filmi Project X taolist pidu? :D

 

See oleks hea küll :D :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi, paar aastat tagasi, korraldati ka vahvli kokkutulek, mida hakati päris vara korraldama. Nii palju, kui ma mäletan, lubas sinna pool vahvlit tulla, kuid tegelikult ilmus sinna mingi 10-15 inimest, ning need olid ka sellised, kes üksteist enamvähem tundsid(elasid samas kohas w/e). Ma arvan, et selle kuu ajaga ei jõua midagi suurt küll korraldada... Ma ei ütle, et see on võimatu, kuid enamus ei tuleks kohale, ning paari inimesega kuskil majas istuda ka mõttetu. Kuid, kui oled suutnud selle asja niikaugele orgunnida, et koht-aeg olemas ning suurem hulk(loe. 15-20 inimest) on tulijad ja on aeg hakata rahasid koguma, siis võiksin isegi mina käpp olla(juhul kui see toimub tallinnas muidugi).


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ega me ei tahagi, et terve foorum kohale tuleks. Poleks panna kõiki kuhugi. Oleksi hea nii 15-20 inimest.

 

Aga öelge kuupäevi mis teile ei sobiks. Muidu ma ei saa päeva paika panna ju.

 

Laupäeval või pühapäeval panen kuupäeva paika.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhul kui 17-18 ei toimu, siis nagu tahaks tulla. /Parem oleks kui toimub peale 15august, siis palgapäev :D

Keegi hea inimene võiks keskeestist peale võtta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tuleks hea meelega. Oleneb täiesti kuupäevast ka muidugi. Oleks tõesti Kesk-Eesti, oleks kenam kui Tallinn. Natuke kauge see vahemaa. Aga ma ei vingu, sesuhtes, et ma niikuinii ei oska öelda, kus seal Kesk-Eestis see hea koht oleks. Aga kui sul see koht juba orgunnitud, siis see ainus tütarlaps foorumis, ei saa ka poiste karjaga liituda. :laugh: Aga võibolla keegi Lõuna-Eesti kandist liigub, siis võib mulle teada anda. :smile: Äkki annab midagi korraldada.

 

Tütarlapsele võiks erandi teha ja las ta kutsub oma sõbrannad kaasa, et ei peaks ennast kuidagi "üksi" tundma?:D

 

Muidu hea mõte, oleneb ajast, tuleks isegi võibolla kohale. Pärnu poolt läheks ise muidu ja võimalik, et saab äkki autojuhi ka selleks ajaks kaasa

 

Päris tore oleks kui see ettevõtmine ka toimuks mitte, et jääb ära :)

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
koht võiks just olla ntx tartu eesti kesk koht ma küll ei hakkaks võrust näiteks tallinna ronima iialgi tartu isegi võiks.

Eks ta nii ole. Tartu vms oleks mõistlik.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.