Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Prica | Otsime peaadministraatoreid.

Soovitatud postitused

Prica.png

Prica kommuun asutati 2009.aastal. Kommuuni püstitanud isikuks oli Martin aka Typhome. Kommuun alustas SAMP serveri püstitamisega, kuid aastaga oli sellest saanud enamustele meeldiv meelelahutusportaal. Kommuun on läbi elanud nii tõusud kuid ka langused, mällu jäädvustanud palju mälestusi & sündmusi ning näinud mitmeid-mitmeid nägusi. Selle suve alguses Prica otsustas lõpetada SAMP serveri arendamisega ning otsustati võtta kätte nii Minecraft, kuid ka Counter-Strike 1.6 . Ja neid üllatusi on veel tulekul...

 

Seoses meie mänguserverite laajendamisega oleme nüüd otsustanud liikuda Counter-Strike serverite peale. Et suudaksime tuua mängijatele parim mängukogemus ning lõbus seltskond otse arvutiekraani taha, hangime me meie meeskonda isikut, kes pidaks hoolt ning arendaks Counter-Strike 1.6 servereid.

 

Isikult ootame eelnevaid kogemusi Counter-Strike 1.6 serverite haldamisest ning skriptimisest. Samuti täiskasvanlikku käitumist, positiivset suhtumist ning külma närve.

 


Rohkem lisainfot http://www.prica.ee koduleheküljelt või Prosinec vahvel.net kasutajalt.

Kõike head,

Prica Meeskond.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen tegelenud Counter-Strike serveritega juba 4 aastat ning endalgi olnud server millel oli Superhero Mod peal. Olin FixCs Kommuunis kuid enam polnud aega tegeleda ja tegin pausi. Nüüd tagasi ning võin aidata kui soovite. Mu msn suhtminecrafthull@hotmail.com või email kaarel_virroja@hotmail.com ootan ühendust. :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen csi mänginud 2 aastat, olen päris osav ning olen omanud 1 serverid public.

Vahepeal olen pelanud sampi ja minecrafti ja olne teie serveritest väga huvitatud.

Kui oma serverit omasin, siis olid igasugused asjad mul seal peal... tegin ka ühe cfg,

oma teami jaoks, kuid asi on praegu veidi halvasti, mul pole steami, müüsin maha, steamiga

oleks muidugi uhkem.

 

Ühendust saate skype: reiko.tooming

Ja msn: R3iko1@hotmail.com

 

Jään ootama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kaarel a.k.a freakin, kas sa mitte ei pidanud oma kommuuni tegema mille jaoks me K3nX-iga enterpage tegime? :)

 

Enterpage pole ju valmis nagu sa räägid ja augustis liitub cs.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enterpage pole ju valmis nagu sa räägid ja augustis liitub cs.

 

On küll .. ma pole seda sulle lihtsalt andnud .. pole aru saand mõnest asjast aga see pole kõige tähtsam. Jätame selle postcountimise ja räägime mujal edasi ;)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks pakun ka end välja. Olen omanud KZ, Public ja ka HNS modiga serverit. Oskan mode installida jms. Külma närvi mul on. Rohkem väga ei oska lisada. EKs teie enda otsus. msn: sillu2fast@hotmail.com


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes soovib peaadministraatoriks saada ning on VÄGA kindel, et soovib, siis lisagu MSN: typhome@msn.com. Räägime asjad selgeks ning millist mängutüüpi & mitu slotte te tahaksite jms. Kogemused jms peavad olema (pluginatega ja mapidega tegelemine jms), nagu esimeses postituses on kirjas. 2 kohti vaba hetkel, seega kiirustage!


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel Renn47 saab esimeses serveris peaadministraatoriks ning K3NX teises serveris. Ilmselt tuleb ka kolmas server, seega kontakteeruge juba minuga ja räägime asjad selgeks, kui soovite peaadministraatoriks saada.

Meil on oma tehtud paneel, kus peaadministraatorid saavad lülitada serveri välja/sisse ning FTP konto samuti kaasa.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võin asemele tulla kui vaja :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.