Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

★ 876i RuneScape Arendusteenused ★

Soovitatud postitused

VIP

Ei soovita eriti, oli minu töö käsil, tegi sellest 1/10 mõne päevaga ning siis võttis teised tellimused ette ning minu töö jäi unarusse.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
negatiivne tehing selle eest, kui ma ei tee asja, mis pole midagi väärt ning ei saanud ma ka mingit tasu ? AITÄHH TÕEPOOLEST :)

 

Isegi kui sa oleksid tasuta teinud selle töö ning tegemata jätnud, oleks ma ikkagi kirjutanud. Asi on põhimõttes. MINUL oli sinuga negatiivne tehing.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

a muide, kui hakata nüüd põhimõtetest rääkima, pole sa mulle oma def 10 - 40 EEST MAKSNUD :) kas peaksin tegema teema ? ;)

 

ja niipalju, kui ma sul tegin, tegin ma ka täiesti tasuta oma lõbuks, niiet kust otsast sai olla tehing sinujaoks

negatiivne ? :)

Muudetud liikme 876i'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
negatiivne tehing selle eest, kui ma ei tee asja, mis pole midagi väärt ning ei saanud ma ka mingit tasu ? AITÄHH TÕEPOOLEST :)

 

Võtsid töö vastu aga loobusid selle tegemisest??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võtsid töö vastu aga loobusid selle tegemisest??

 

lihtne selgitus :

Kui lugeda mu teemevormistust peaks seal näha olema üsna selges eesti keeles : " Kui töö jääb poolikuks, raha ei küsi "

Tää jäi poolikuks, raha ei küsinud, milles probleem ?

Miks jäi poolikuks ? Kuna kasutaja varustus millega pidi asja tegema oli minimaalne ning tasu oleks tulnud kuskil 10k gp tunnis, mis oli nö " tellija suurim pakkumine " mis muidugi tuli alles siis, kui töö oli juba alustatud.

 

Mina ei näe põhjust, miks peaks minul olema neg teh, kuna mina isiklikult olen järginud 100% oma teenuse tingimusi. Aitähh lugemast ja meeldivat päeva jätku :)

 

( Muidugi, naljakas on see, et kasutajad, kes tahavad rune longiga, et ma teeks str 90 neil hakkavad jonnima aga inimesed, kes käivad mulle dung 99 eest 50M ette on väga rahul .. hämmastav. )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lihtne selgitus :

Kui lugeda mu teemevormistust peaks seal näha olema üsna selges eesti keeles : " Kui töö jääb poolikuks, raha ei küsi "

Tää jäi poolikuks, raha ei küsinud, milles probleem ?

Miks jäi poolikuks ? Kuna kasutaja varustus millega pidi asja tegema oli minimaalne ning tasu oleks tulnud kuskil 10k gp tunnis, mis oli nö " tellija suurim pakkumine " mis muidugi tuli alles siis, kui töö oli juba alustatud.

 

Mina ei näe põhjust, miks peaks minul olema neg teh, kuna mina isiklikult olen järginud 100% oma teenuse tingimusi. Aitähh lugemast ja meeldivat päeva jätku :)

 

( Muidugi, naljakas on see, et kasutajad, kes tahavad rune longiga, et ma teeks str 90 neil hakkavad jonnima aga inimesed, kes käivad mulle dung 99 eest 50M ette on väga rahul .. hämmastav. )

 

Kui sa mõtlesid varustuse peale, ütlesin et peaksid töö tegema d longiga (tean et see on nõrgem kui scimmy) aga sa oleksid võinud siis juba öelda et sa ei tee seda tööd / tahad rohkem raha.

 

Neg. tehingu panin sulle sellepärast, et jätsid kokkulepitud töö tegemata ning ei öelnud mulle mitte ühegi sõnaga, et sa enam ei tee seda. Lisaks ostsin veel ühe kuu membershipi just selle jaoks et sa saaksid tööd kiiremini teha.

 

Minu jutuajamine on siin teemas lõpetatud.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.