Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kas ma saaks selgitust seoses hiljutise hoiatusega mille CeuZ mulle andis?

 

Tere n6gesemees,

Sulle on lisatud hoiatus.

 

Põhjus: Liigne ropendamine/ sõimamine

 

Küsimus on siis järgmine, kus ma olen ropendanud või sõimanud kedagi (ehk kasutanud vulgaarseid väljendeid)?

 

Tänan mõistva suhtumise eest, kui seda saan.

 

EDIT: Nüüd tuli meelde, et vabateemas mõnitasin Netsky'd tema seksuaalse orientatsiooni pärast roppsõnaga, kas vabateemas saab selliste postituste eest ka hoiatuse?

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nojah, ükski kuritegu pole perfektne, kuid seal on kirjas 'liigne ropendamine', see peaks midagi tähendama ju, sest ma kasutasin seda paha sõna vaid korra.

Seega ma esitaks apellatsiooni, et see hoiatus eemaldatakse.

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Apellatsioon tagasi lükatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Apellatsioon tagasi lükatud!

 

Ei tea miks?

 

Vabateema = spami palju tahad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Millest sa järeldad, et kellegi kohta pede ütlemine pole liigne ropendamine?

 

Sest sõna 'pede' kasutati vaid korra, hoiatuses oli kirjas 'liigne'. Mõistad viga?

 

Apellatsioon tagasi lükatud!

 

Põhjusega?

 

Ei tea miks?

 

Vabateema = spami palju tahad..

 

Ise olen ka nii aru saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea miks?

 

Vabateema = spami palju tahad..

 

Spammi jh palju tahad, kuid mitte teisi mõnitada või sõimata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõgesemees, ei tasu nendest sõimajatest välja teha, kõige parem viis on neid lihtsalt ignoreerida. Usu mind ma tean mida räägin, ka minul olid jamad peale aktivistiks saamist ja siis hakkasid teatud tegelintskitele minu tegemised ja isegi avatar ette jääma. Ütlesin ka loomulikult neile vastu ja tulemuseks oli eluaegne ban, ainult täna Henry otsusele mind unbannida olen ma täna siin vahvlis. Sain aru, et ei tasu neid ütlejaid liiga tõsiselt võtta, sest need on isikud kes sind reaalselt ei teagi. Parem on õppida teiste vigadest kui pärast tagantjärele mõelda ja kahetseda. Ma ei ütlegi, et sa endale neid jamasid ise kaela tõmbad, aga oma tegevusega võimendad sa neid tohutult ja annad sõimajatele veel vuuki juurdegi. Ole sina ise ja tegele enda tegemistega ja ära nendest üldse välja tee, tuleb endale kasuks. Küll nad ükskord maha rahunevad. Ropendamisega ei saavuta siin foorumis midagi pigem vaadataksegi sinu peale imeliku pilguga. :smile:

 

 

Parimatega, Silver^.

 

.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nõgesemees, ei tasu nendest sõimajatest välja teha, kõige parem viis on neid lihtsalt ignoreerida. Usu mind ma tean mida räägin, ka minul olid jamad peale aktivistiks saamist ja siis hakkasid teatud tegelintskitele minu tegemised ja isegi avatar ette jääma. Ütlesin ka loomulikult neile vastu ja tulemuseks oli eluaegne ban, ainult täna Henry otsusele mind unbannida olen ma täna siin vahvlis. Sain aru, et ei tasu neid ütlejaid liiga tõsiselt võtta, sest need on isikud kes sind reaalselt ei teagi. Parem on õppida teiste vigadest kui pärast tagantjärele mõelda ja kahetseda. Ma ei ütlegi, et sa endale neid jamasid ise kaela tõmbad, aga oma tegevusega võimendad sa neid tohutult ja annad sõimajatele veel vuuki juurdegi. Ole sina ise ja tegele enda tegemistega ja ära nendest üldse välja tee, tuleb endale kasuks. Küll nad ükskord maha rahunevad. Ropendamisega ei saavuta siin foorumis midagi pigem vaadataksegi sinu peale imeliku pilguga. :smile:

 

 

Parimatega, Silver^.

 

.

 

Tänks sillu, werdz of wizdm. dolan_by_jarpasmannen-d341wt6.jpg

 

Kui te hoiatust kindlalt ei eemalda ja jääte selle otsuse juurde, siis võiks teema lukku panna ehk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea miks?

 

Vabateema = spami palju tahad..

 

 

Kui kõik selliste juhtnööride järgi talitaks poleks vabateema enam koht kus normaalsed foorumlased tahaksid viibida. Vabateema ongi vabaks suhtlemiseks, teemade arutluseks mis mõne muu alafoorumi alla ei sobi. Keegi ei keela sul seal spämmida, aga võiks seda ikka viisakuse piires teha ehk siis vulgaarsuste pildumiseks pole see just õige koht. Need võib välja öelda kas postkastis, msn või kuskil õues.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga netsky ütles, et ma olen nõrk ja vaimuhaige, tema võib onju?

 

Issand, ega me lasta aias ei ole. "Tema küll tohtis, niu niu niu". Ma ei kasutanud roppust, oleksid sa kirjutanud, et "Sa oled homo", sa ei oleks warni saanud. Sõna mida sa kasutasid oli siiski sõimu sõna. Nõrk oled sa iseloomu poolest, seda on näha.

 

Silver, keda ma tegelikult ei tea? Selle nimi on järeldamine. Me järeldame inimese mõistust ja üldist olemist nende jutu põhjal. Tahad väita vastu pidist? Sul on respect list, inimestest kes sulle meeldivad. Samamoodi, sa ei tea ju neid tegelikult, aga sa järeldada, et nad on normaalsed inimesed jutu põhjal. Me kõik järeldame, kõik lihtsalt ei saa sellest aru. See ettekääne, et ma irl pole näind ega suhelnud on samuti bs. Mille järgi siis eeskujulike ja moderaatoreid valitakse? Saadakse irl kokku? Think about it, saad ise ka aru ma usun.

 

-

 

N6ges, kuidas me sellesse suhtuma peaksime?

sõitsin bussiga mööda linna, bussi peal oli igav tagusin ontsi,suht tükk aega tagusin, vahtisin igasuguseid chikke aknast väljas aga noh ikka kaua läks, lõpuks sain lahti terve parem käsi oli jobi täis, siis tuli tuttav bussi peale, nimelt siis Lemps (õige nimi Lembit), tal nõme komme kätt alati anda, noh ja läks nii et andsin jobise käega kätt, suht piinlik oli. ütlesin "türa pede" ja puhastsin käe tema jaki peale ära

 

stripin veebika ees näitan biitsa saan 50€ 10 minuti eest

 

 

Siis veel see psüholoogiline test, see juba näitab kõik nõrk on su tase.

lugesin 2 f'i, vaja prille või midagi muud, ei tea mis see muu on

 

 

Nädala parim signatuur?

http://vahvel.net/showthread.php?148657-H%C4%C4LETUS-N%E4dala-Parim-Signatuur-17-%283-07-12-06-07-12%29&p=2138555#post2138555

 

Mis sa seal tegid, kopeerisid suvalise pildi googlest, vaevalt sa midagi üldse muutsidki seal ja lükkasid sinna. Siis kommenteerisid "hinnake mu rasket tööd". Sa oled veel meeletult idiootsust foorumisse postitanud, enamus on juhtkonna poolt ära kustutatud.

Muudetud liikme Sander'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellise inimese kohta ütleks ainult, et oli juba aeg.Sellise jutu ja ebastabiilse käitumisega inimene ei sobi meie foorumi.

Tal on tõesti midagi puudu ja üritab siin oma lollide naljadega ennast rahuldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.