Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Et siis varsti mõte teha format arvutile, kuna jälle on igas nurgas seda üleliikset "pas*ka". Ei viitsi seda ka kustutada ära ja otsida mida pole vaja ja mida on vaja. Igatahes, mul on plaat Win 7 32bit-iga, aga oleks soov panna 64-bit ja nagu ma lugenud, siis on olemas ka Windows 7 extreme. Tahaks teada, mis oleks siis sellel plussid ja miinused.

Arvuti specid:

AMD Athlon x3 470 @ 3.20Ghz - normal

ATI Radeon HD5570 @ 1GB

RAM: 4GB

 

Rohkem siis vaja ei ole, aga just häirib see prose 3.20Ghz, sooviks siis natuke kellata seda, aga siis ka mõistuse piires. Kusagilt lugesin, et pidi saama kuni 3.6Ghz ilusasti ja ülekellamine oli sealt maalt edasi. Või-noh ma ise ka ei tea, ei ole selle ala proff. Sooviks siis abi kust saaks temperatuure vaadata ja kellata.

 

Abistajatele väga suured tänud ette!

:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Temperatuure näed ilusti "Speccy"-ga.

http://www.piriform.com/speccy


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Aitäh m6uk, sinust oli abi ! :)

Asjatundjatele, kes aitaks natuke kellata, on siis panna välja teile selline pilt minu arvutist:

Untitled.jpg


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tahad küpsist nüüd ?

 

In-topic: Tempid on natukse laskunud by now.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

midagi suurt kellata sul siin kahjuks pole .. tõmba mõni fan kontroller, jahuta oma protsessor ja gpu maha ja võibolla mõne softwarega saad ka mõne hertsi kiiremini protsessima .

Mis puutub tuunimisse, siis ise soovitan sul ram ja jahutust juurde osta ( jahutus on arvuti jõudluse juures SUUR näitaja! ) ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hertze saad muuta Bios-ist. Biosi saad enamasti vist vajutad boot-imise ajal DEL nuppu.

Sealt otsi yless:

CPU Host Clock Control ja pane see Manual peale

Siis hakka vaikselt CPU Frequency t6stma.

 

NB! Kui windoosa enam ei boot-i siis tee biosile resa, v6tes 2ra Toite juhe ja emaplaadi kyljest see latakas patarei, no niii pooleks minutiks.

DSCN0417.JPG

 

Sul ei pruugi sama bios olla nii, et edu otsimisel.

 

Teine varjant oleks Softwarega. T6mba AMD kodukalt selline asi nagu AMD OverDrive.

http://sites.amd.com/us/game/downloads/amd-overdrive/Pages/overview.aspx

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Videokaarti näppisin ka mingist OverDrivest, settingud olid kusagil 50 peal, tõstsin sealt jahutust ja virutasin põhja need. Aga eks kui muud varianti peale Biose ei leia siis jah, läheb biosest mingi 3.6Ghz peale.

 

Tõmbasin AMD Overdrive alla, ütles, et ei leia AMD chipseti ülesse, kuidas parandada ?

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmbasin AMD Overdrive alla, ütles, et ei leia AMD chipseti ülesse, kuidas parandada ?

 

Ju sis sul emaplaat ei toeta seda Amd Overdraivi

Vaata siit leiad mida ta toetab http://sites.amd.com/us/Documents/AMD_OverDrive_Utility_AMD.COM_Release_Notes.pdf


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kahju jep, ei toeta, eks siis BIOS-e kaudu tuleb kellata natuke.

 

Niisiis, käisin BIOS-e paneelis ära ja ei leidnud sellist asja, ainult mingi FT Frequnzy. Midagi prose kohta ei leidnud, vaid seda, et 59C soe ja jahutus töötab 3000RPM

 

Sooviks abi veel

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Clokkimine ongi rohkem selline "võistlus-sport" ehk võisteldakse mingite benchmarkide tulemustega. Reaalselt tuntavat vahet ei saa sa kunagi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Athlon x3-l mis mul on, saab kuidagi neljanda tuuma ka avada ? Kusagil pidi peidetud olema vms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Athlon x3-l mis mul on, saab kuidagi neljanda tuuma ka avada ? Kusagil pidi peidetud olema vms.

 

Endal ka athlon ii x3 460 ja asrock UCC emaplaat ja minu teada saab ainult UCC emaplaatidel tuuma avada aga jah olen teinud ja see toimib aga kui pole korralik jahutus siis teeb arvuti restarti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
;2158456']Endal ka athlon ii x3 460 ja asrock UCC emaplaat ja minu teada saab ainult UCC emaplaatidel tuuma avada aga jah olen teinud ja see toimib aga kui pole korralik jahutus siis teeb arvuti restarti!

 

Gigabyte emmedel on selleks ACC


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.