Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M:Skiller ! (9hp/99smith/99rc/90+ dung)

Soovitatud postitused

Pildid: IGAL PILDIL PEAB NIMI NÄHTAVAL OLEMA V.A LOG-IN PILDIL!

Pilt1.png

pilt2.png

pilt3.png

Pilt4.png

pilt5.png

 

Muu informatsioon:

Olen teine omanik , esimene omanik on saaremaalt irl tuttav.

Kasutame muidugi MM-i minu kulul ja ma teen ilma MM-ita aint siis kui saan ette.

Peal on ka bunny ears , veteran cape , classic cape jne.

Müümis põhjus on siis , et pole viitsimist enam runescape mängida skilleriga vaid vaikselt purega cb update oodata.

Palun lollust mitte postidada ja ma ei viitsi seletada kuida hp on 9.

Etikett - kohustuslik täita! Kui pole täidetud teema algatamisel siis teema suletakse!

 

Hind:

Alghing 5 eurot

A/w 25 eurot

 

Tehingu viis:

Swedbank

 

Sinu andmed:

Nimi:Chris

Maakond:Pärnumaa

Linn:Pärnu

E-mail:Chrisfrom96@hotmail.com

Msn:Chrisfrom96@hotmail.com

 

Parimat,

~Dumby

Vahvel.net juhtkond

 

/Edit kui lisate Msn-i ja ma pole vastu lisanud siis võite pm-i saata , ei jälgi koguaeg.

Muudetud liikme Yes Im 9hp'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostsin talt ära aga andis andmed aga logis välja , pidime email vahetama . Sell juhul kui ta sisse ei logi on mul video material sellest olemas


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen huvitatud, lisasin msni.

 

Pakun 65M.

 

Ostsin talt ära aga andis andmed aga logis välja , pidime email vahetama . Sell juhul kui ta sisse ei logi on mul video material sellest olemas

 

Lisa petturite alafoorumi alla uus teema, sinna ka see videomaterjal. Sellest ajast peale on tal 24h aega, et asjad ära klaarida.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.