Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline PlayFriik

.tk süsteem

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Tere.

 

Tahaks küsida, et kuidas teha nii, et näiteks: http://www.tavakad.tk ning foorum oleks: http://www.tavakad.tk/foorum/ ? Mitte ei oleks nii, et olen avalehel: http://www.tavakad.tk ja kui vajutan 'Foorum', siis on aadress ikkagi: http://www.tavakad.tk.

 

On sul ikka foorumi tarkvara peal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Tere.

 

Tahaks küsida, et kuidas teha nii, et näiteks: www.tavakad.tk ning foorum oleks: www.tavakad.tk/foorum/ ? Mitte ei oleks nii, et olen avalehel: www.tavakad.tk ja kui vajutan 'Foorum', siis on aadress ikkagi: www.tavakad.tk.

nii ei saagi teha .tk puhul, kui ma just eksi aga vanasti ei saanud, sest .tk on lihtsalt sinu mingi pikka domeeni lühendaja tema pole neid võimalusi lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
On sul ikka foorumi tarkvara peal?

 

Jah, see oli näide seal pole, aga ühel teisel on ja seal ikka ei toimi, ehk peab muutma phpbb's sätteid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

ma ei saanud kah ennem seda tk domeeni ta laseb ainult minu olemasolevale leheküljele fowardida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

TK domeen on ainult, teil on hosti ka vaja kullakesed...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Jah, see oli näide seal pole, aga ühel teisel on ja seal ikka ei toimi, ehk peab muutma phpbb's sätteid?

see ei aitaks sul sest ma olen 100% et .tk sa ei saa sest see ei kuulu ju 100% sulle ju, see ei ole selline domeen et saaksid teha ja .tk on ainult iframe sellega unusta see võimalus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
teen nagu zone.ee hosti ja siis saan tk domeeni ?

Ei tea kas tasuta zones saab domeeni panna... Kui tahate pange kasvõi 000webhost omale hostiks, minul on igatahes nii!


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ei sa pead minema http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en siia et teha .tk aga .tk mõttetu see iframe ainult :D

Ma ei taju millest sina räägid :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Ma ei taju millest sina räägid :D

seda et ta tahtis .tk saada zone.ee lehel regemis eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Milles siis küsimus?

Mine 000webhosti paneeli, otsi koht "View Account Details", otsi üles Nimiserverid ehk Nameserver details.

Siis seal on 2 aadressi: ns01.000webhost.com ja ns02.000webhost.com ja siis lähed oma .tk domeeni halduspaneeli paned domeenile Modify ja topid nimiserverid sinna ja ootad veidi ja Voila!


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Milles siis küsimus?

Mine 000webhosti paneeli, otsi koht "View Account Details", otsi üles Nimiserverid ehk Nameserver details.

Siis seal on 2 aadressi: ns01.000webhost.com ja ns02.000webhost.com ja siis lähed oma .tk domeeni halduspaneeli paned domeenile Modify ja topid nimiserverid sinna ja ootad veidi ja Voila!

mis nüüd saab .tk nii teha? vanasi oli puhas iframe pask

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas (muudetud)
Milles siis küsimus?

Mine 000webhosti paneeli, otsi koht "View Account Details", otsi üles Nimiserverid ehk Nameserver details.

Siis seal on 2 aadressi: ns01.000webhost.com ja ns02.000webhost.com ja siis lähed oma .tk domeeni halduspaneeli paned domeenile Modify ja topid nimiserverid sinna ja ootad veidi ja Voila!

 

Tänuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud! :)

 

mis nüüd saab .tk nii teha? vanasi oli puhas iframe pask

 

Jap, mitu aastat see tagasi oli ? :D

Muudetud liikme PlayFriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Tänuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud! :)

 

 

 

Jap, mitu aastat see tagasi oli ? :D

vahemikus 2002 kuni 2007 kasutasin viimati .tk ja .tk loodi 2001, ning selles vahemikus oli ta ainult iframe võimalus teisi võimalusi ei olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui nimiserver sisestatud, pole IP-aadressi vaja panna.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aga siis ta ei leia minu lehte... :S Proovin uuesti. Moment.

 

// Üle 10 min oodand, ikka ei leia lehte ...

 

// Nüüd ei leia üldse seda lehte... Enne näitas vähemalt 000webhost.com'i errori lehte. Pakub google chrome värki:

 

Ei-leia-lehte.png

Muudetud liikme PlayFriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga PMi oma msn või skype, aitan seal.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.