Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ECT]Estonian Convoy Trucking 60's (eesti)

Soovitatud postitused

HostName: [ECT]Estonian Convoy Trucking 60's

Address: 84.50.110.198:7785

Max Players: 50

Mode: Trucking 60's

Map: San Andreas

 

 

 

Hea ja uus Eesti Truckingu server, meeldiv seltskond ja muidugi head ja lahked adminnid .

Liituge ja mängige.

Olete oodatud serverisse : [ECT]Estonian Convoy Trucking 60's

Ja teil ei hakka igav :rolleyes:

 

Lühidalt ss töödest :

 

Rekkajuht : peab tegema töid ja teenima skoori ja raha.

Piloot : saab 2 skoori töö eest ja raha saab ka hästi.

Bussijuht : sõidab ss bussi liine ja veab reisjaid punktist ''a'' punkti ''b''.

Politsei : trahvib kiirus ületajaid.

Maffia : üritab varastada rekka töö käru ja viia selle oma baasi.

Kuller : viib pakke kodudesse

 

 

 

Majadest ja autodest:

 

saate osta omale maja ning kui maja on ostetud ostate kindlustuse ja ss saategi osta omale auto.

raha saate teenida ametite pealt.

 

 

 

Lõpetuseks siis et see on igati lahe ja mängimist väärt server. :)

Muudetud liikme uduvere'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hehe :D Sa ikka oskad valetada ye ? :D See inimene bannis mind 14. juuli kuna ta käskis msnis mul jubedaid asju teha (lambist hakkas sellist ebanormaalset juttu ajama) Ning ma hakkasin talle paari lausega vastu ning ta ütles nii, serverist banned... Ma ei öeldnud serveri kohta midagi halba? ma pole serveris kedagi mõnitand/sõimand/heasse kohta saatnud?!?!! Asi muutus isiklikuks vms ? Postitasin ta foorumisse teema et sain ebaõiglaselt banni ning täna vaatsin et ta oli mind sealt bannind, selle teema kustutanud. Miks ta ei taha et teised seda oleksid näinud ? See on tõesti natuke imelik... Mis teie siis arvate sellest ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea mida sulle öelda. Ise pelan ka seal ja minuga on ta kena ei ütleks midagi halba võib-olla on ta vahest vihastanud aga bannind pole. Närvid on läbi ja ma ei oska kohe komenteerida seda olukorda. Aga server on muidu hea midagi halba öelda ma ei saa soovitan soojalt seal pelada.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei viitsi sinna servusse isegi minna, enda vana nimega saaksin automaatselt ban, sest ma n.ö ei meeldi neile- seisan enda eest väljas ja ei lase ennast, kui viimast kõntsa kohelda.

Aga olgem ausad, kui omanik on mingi 14. aastane, siis ei tule asjast lõppkokkuvõttes midagi välja- tõestatud fakt.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisin serveri ära, esimesel minutil kui spawnisin tuli admin mind oma turismoga carparkima ning lausus "Die", hiljem kutsuti mingeid teisi mängijaid "gaydeks" nshit kuna nad ei loginud välja, pärast sain ise kicki veel kuna olen "tropplane".

Enough is enough, mõttega neid servereid teete kui ise suhtuda ei oska.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.