Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rasvahape skiller [Uus kasutaja]

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ei ole enam erilist huvi, kuna RS lampi võttis 2.5m ära, ning nüüd pole enam millegi eest skillida.

Mõne päeva pärast teen vast edasi alles, kui mitte paari kuu pärast.

 

Rs ei saa lampi ära võtta,vaid sina läksid sinna lk kuhu poleks tohtinud minna ja said scammi vms.

Omal oli sama lugu ,sain mingi 6m kahjumi:/


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan ka ikka jätka :)


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eks ma lasen siis edasi, kuid ma ei saa WC hästi teha, ega ka fletchi. WC saan teha, kuid ilma rahata phm, kuna kui ma Yewe teen ,siis pean iga 300 puu tagant G.e ronima ja suht tüütu. Ning fletchiga ei saa ma ma midagi teha sellepärast, et 300 max puid selle trial membuga.

Kui keegi p2p annetaks, siis laseks päeval ja öösel.

Ning mul ei kadunud "lampi" ära see raha, vaid kui tradesin ühega, ning ta andis mulle natuke fletchi jaoks puitu, ning 1m, siis connection lost lampi ja kui sisse läksin, oli 1.5-1.6m ka pangast kadunud ja see 1m mis ta andis oli ka kadunud koos puiduga. Ning mõned bronze swordid mis sain smithiga olid ka pangas tagasi peale seda kui ära droppisin need. Naq mingi rollback vm. Nüüd raha 50k -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

obv bot on obv


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
obv bot on obv

 

Oh you sure?

Well theres some news for you. I would never ever bot this account, and risk it getting banned, too much hard work on it is done.

Ja pealekauba, siin foorumist mitu inimest mind lisanud sõbrakasse, ning minuga RSis rääkinud. ma arvan et poleks neile vastanud kui botiks?

 

Teed wc esimesena 99? :)

 

Ei usu, kuid võimalik, kui juba 90 wc on siis viskab elukiirelt kopa ette. Ma arvan et cook vm on esimene 99, oleneb kuidas pank lubab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sain maini bottima. Tagasi skilleri juurde nüüd. Igastahes, hetkel üritan 90wc ära saada, kuigi see elunuss, aga vaikselt teen. Homme lisan paar pilti ka, hetkel sleepi :).

 

Sain vahepeal 85 wc, ning birds nesti millest tuli Magic Seed (190k), WOOHOO! Suurim leid mis ma saanud olen! :D.

Muudetud liikme Ned'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
obv bot on obv

 

Dat. Edu.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.