Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

O:High Lvl Accounti

Soovitatud postitused

Tere ! Ostan , siis High LVL Kasutajat !

 

Tingimused :

 

Attack 99

Defence 99

Strenght 99

Hitpoints 99

Prayer 95+

Range 90+

Magic 90+

Dunge 85+

 

KASUTAJA LAHEB KONTROLLI MODEDE POOLT !

 

 

PEAD TEADMA KASUTAJA ESIMEST PAROOLI JA K6IK RECID , MAILID PEAVAD MAAS OLEMA .

 

PALUKS PILTE !

 

KASUTAME MM !

 

Hind:Lepin ostjaga , siis kokku kui leian sobiva kasutaja .

 

Tehingu viis:SWEDBANK

 

Nimi:Tonis M

 

Maakond:Parnumaa

 

Linn:Parnu

 

E-mail:Tonis.Maipuu@Hotmail.Com

 

Msn:Tonis.Maipuu@Hotmail.Com

Muudetud liikme TonisM'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oleks müüa enda kasutaja kui huvitatud.

oli plaan nagunii see maha müüa.. olen siis kasutaja teine omanik, esimene omanik lõpetas juba umbes 3a tagasi mängimise ja tean teda aastast 2007. siiamaani tema nimi jne teada.. pmst annan kaasa kõik vajaliku info.

ise enam ei mängi eriti, vahest vaatan uptated yle jne.. acc on 20. augustini member ka veel.. ja kasutajaga probleeme küll ei tohiks tekkida.

hind kokkuleppel aga mingi võileiva hinna eest ka ära ei anna.

 

statszri.png

 

PM kui huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun väga, suuremjaolt on tingimused täidetud.

http://vahvel.net/showthread.php?149227-M%FC%FCa-level-133-main-ja-level-71-pure-koos-hunniku-teiste-kasutajatega-0DAV!

 

Hinda ma hetkel sulle öelda ei julge, aga jääb 120€ kanti, kui näeksid minu panga väljavõtteid, 21kuud member olnud, rsgpd 80€ eest peale ostetud jne, aga see oli üsnagi ammu kui veel pelamisrõõmud olid :)

 

Tean kõiki 3 viimast parooli.

 

Võin uurida lasta kui soovi on.

 

Minu MSN on : xx_mihkel_xx@windowslive.com

Muudetud liikme Mihkus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolimees kus otsast ma kahtlane olen ?

sellest kohast, kus sa idioot välja näed ja kasutaja müügist mittekuimidagi ei tea ja siis kahtlustad scammis, kuigi plaanis sul omal scammida.

 

 

Kullamees, kasutajaid ei saa enam kontrollida... Recovery testid ei tööta sellest ajast juba kui fagex lisas 6 e-maili süsteemi...

Ja ei saa jah, vb kui e-mail maha võtta, siis saab, aga eriti ei usu, sest mul omal ei funganud see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sellest kohast, kus sa idioot välja näed ja kasutaja müügist mittekuimidagi ei tea ja siis kahtlustad scammis, kuigi plaanis sul omal scammida.

 

 

 

Ja ei saa jah, vb kui e-mail maha võtta, siis saab, aga eriti ei usu, sest mul omal ei funganud see.

Sul midagi paremat teha pole kui spämmida ja mõttetuid postitusi teha.Kui sul midagi tarka pole öelda,siis võiksid üldse vait olla.

Ja kasutajad saab vabalt tagasi tõmmada,isegi kui see emaili asi on.Saadad jagexile kirja(esimesed paroolid jne) ja saadki kasutaja tagasi.

Ja kust kuradi otsast ta saab scammida,kui TA KASUTAB MM.

Tõesti,kui midagi tarka pole öelda siis ole vait.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul midagi paremat teha pole kui spämmida ja mõttetuid postitusi teha.Kui sul midagi tarka pole öelda,siis võiksid üldse vait olla.

Ja kasutajad saab vabalt tagasi tõmmada,isegi kui see emaili asi on.Saadad jagexile kirja(esimesed paroolid jne) ja saadki kasutaja tagasi.

Ja kust kuradi otsast ta saab scammida,kui TA KASUTAB MM.

Tõesti,kui midagi tarka pole öelda siis ole vait.

 

Eem, oeld proovinud ve? jagexile kirja saatnud jne numbskull? et nagu töötab ka ve? noot, nii on sul võimaul acci tagasi saada jah, kui sa tead tõesti 110% infot, aga kui aint mingid reccid ja paar passi paned, ei tule midagi sul, teada proovitud.

Mmi koha pealt ta ei rääkinud midagi, aint mina ytlesin niipalju et ennem e-mail sinu nimele ei lähe, kui rsgp/€ on mmi kontol. See et ma ei viitsi öösel kell 12 niisama rsi logida et mingi uus pilt teha, kus kõik oleks sama nagu veidi vanema pildi peal, see pole mingi näitaja, et minagi oleks scammind. Lihtsalt 85% eestlastest kes siin foorumis scammivad koguaeg ja panevad sellised lapsed nagu see tonism iga väikese asja kohta scammi kahtlustama.

 

Sama ka adminite ja modede kohta, nagu nad ei hooli foorumi kasutajast yldse, kõik elukoht, nimi, e-mail, myydava kasutaja nimi etc etc. peab teemas olema. Aga Jagex enamasti kontrollib kõikki forumeid, saite ja asju, kus mingigi illegaalne rs äri käib ja boom teie/minu kontod banned irl trade eest. Et jah, ok teemast kõrval natuke aga ikkagi, lollid on nad noh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Koolimees , mina kasutan MM-ina Dumbyt ! Tead , ma ei viitsi sinuga ise vaielda ja see pilt mis sa saatsind mulle oli kuskilt rsboti foorumist v6etud ja sa seletad mulle usaldusest ? Palun 2ra siia teemase enam midagi kirjutada , kui sul ei ole midagi tarka kirjutada . Ait2hh :)!

Ja kui siin keegi veel laps on , siis m6tle sellepeale mis sitta sa siia kirjutad .

 

Suured t2nud Reino665-le et ta viitsib nendele ninatarkadele midagi seletada :) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.