Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kellegil on selist Puginat et kui tuleb Vip serveri siis kui ta kirjutab siis see [EE] *SPEC* Sina:aaa mis teed et siis ainult need sulud [] oleks vipil rohelised ja kui tuleb admin serveri siis adminil on [EE] *SPEC* Pulber: a oleks sulud rohelised ja siis see riigi Tuup seal sees roheline!


[sIGPIC][/sIGPIC]Eesti War3FT || EstWar3FT.eu [FastDL]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui soovi lisa mu msn: matuxd@windowslive.com

Võin serveriga aidata, olen seda varemgi teinud.


Kes teisele auku kaevab, selle käes on labidas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ega see pole selline. kõigil on tavaline [EE], Korrahoidjal on [EE] ja omanikul/pea-adminil ​[EE]

Ja selle plungini nimi on Country Chat, aga seda ei leia kusagilt-.-

Country Chat plugin on vägagi saadaval: http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=124688, küll aga see, mida sina kirjeldasid, on vähestel serveritel ja on privaatne plugin.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Country Chat plugin on vägagi saadaval: http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=124688, küll aga see, mida sina kirjeldasid, on vähestel serveritel ja on privaatne plugin.

 

Sebisin talle parema juba.


Kes teisele auku kaevab, selle käes on labidas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

jah seda nii sama ei leija jah ma ise ei jaga ka palju scriptimisest aga nii kaugele saan ikka et adminitel on see [EE] roheline aga ma tahan et vipidel oleks [EE] praagu on nii vipidel kui adminitel see [EE] aga jah ei jaga nii palju et teha vipidele see teistsugune

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

Nii kes on n6us kirjutama mulle selle plugina olen n6us mingi summa maksma!!!!

Muudetud liikme Fastersurf'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]Eesti War3FT || EstWar3FT.eu [FastDL]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nii olen saanud oma pluginaga nii kaugele et Vipidel on [EE] ja adminil [EE] ja playeritel tiimi varvi aga problem selles et kui mangus on mingi neli inimest voi viis siis neid [EEEEEEEE] on mangijate jargi kui neli playerit sees siis on [EEEEEEEE] sulu vahel nii

 

voib teema lukku panna sain korda :D

Muudetud liikme Fastersurf'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]Eesti War3FT || EstWar3FT.eu [FastDL]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii olen saanud oma pluginaga nii kaugele et Vipidel on [EE] ja adminil [EE] ja playeritel tiimi varvi aga problem selles et kui mangus on mingi neli inimest voi viis siis neid [EEEEEEEE] on mangijate jargi kui neli playerit sees siis on [EEEEEEEE] sulu vahel nii

 

voib teema lukku panna sain korda :D

 

kuidas korda said, mul endal ka yhes serveris selline probleem...


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.