Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere

Otsustasin et laen gta iv endal peale ja hakkan pelama nüüd siis selline jama et ta laseb panna aint 800x600 suuruses pildi muuta midagi ei saa .Gta iv settingutes on ka kirjutatud warning ja seal n2itab et videokaardil 58mb.

 

Arvutiks on dell inspiron n7110

Muudetud liikme Naite'i poolt
info muutmine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu mäletamist mööda, näitas see palju praeguste settingutega videomälu kasutab ja palju üldse on. Arvatavasti, ei lase rohkem panna, kuna muidu crashiks. -norestrictions kui selle lisad propertiesse siis peaks sama kõike parameetreid muuta ilma VRAMi takistuseta.(Rockstar Social clubi pead olema sisse logitud vist) Ei tea, kui soovitatav see on.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu mäletamist mööda, näitas see palju praeguste settingutega videomälu kasutab ja palju üldse on. Arvatavasti, ei lase rohkem panna, kuna muidu crashiks. -norestrictions kui selle lisad propertiesse siis peaks sama kõike parameetreid muuta ilma VRAMi takistuseta.(Rockstar Social clubi pead olema sisse logitud vist) Ei tea, kui soovitatav see on.

 

No aga pildi peaks ikka suuremaks saama panna ju aga neid settinguid ei saa muuda ,siis võib videokaart üles anda ja olen kogenud seda juba:D.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.