Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere, mõnipäev tagasi mängisin siis LoLi ja kuna nett mul tohutult jamab ja koguaeg paneb pange siis võtsin hiire ja lõin mingi 4 korda all paremat kohta vms, siis peale pela läksin netti, hull lääg jne.. panin arvuti kinni, blue screen, tegin resa kõik korras aga nüüd kui midagi mängin siis prose koormus noh 70-100% ja vent ilgelt lärmab.. äkki oskate aidata??

 

Arvuti nimi on ASUS K52JR

 

Nüüd vahepeal viskas sellise errori mulle: Windowsi installimisteenusele puudub juurdepääs. Veenduge, et Windowsi installer on installitud ja Windows ei tööta turvarežiimis ning seejärel proovige uuesti.

Muudetud liikme Spy.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige mõistlikum on viia kuhugi esindusse. See ei tohiks süsteemi viga olla, kui sa arvutit lõid. Võibolla kuskilt on midagi ühendusest lahti/puruks. Ära hakka igaks juhuks ise midagi näppima, vii remonti.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
system restore

 

mul oli nt selline viirus et isegi system restore jne kõik oli blocked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.