Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

VIP

Tahaks mingit arvutit mis maksaks 300 - 500 EUR

Äkki aitate leida :D parem oleks kui kohe kokku pandud aga juppidest sobib ka. :D


Kes teisele auku kaevab, selle käes on labidas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

mm mängimiseks ka aga pmst video töötlemise jaoks jne mingid lahjad mängud veaks välja, LoL, RS, CS 1.6, CSS


Kes teisele auku kaevab, selle käes on labidas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui lauakas siis see:http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC/Arvutikeskus-Intel-i3-Sandy-Gamer-124888 Viska 29 eur juurde ja saad sellise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mis sa ise arvad mida ta mõtleb?

Läpparit saab juppidest kokku panna aga selles suhtes on õigus jh,et tahad lauaarvutid.Ei hakka vaidlema ja pole mille üle vaielda.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel

vahvelisse.PNG

Midagi sellist? RAMi on 8GB just videode töötlemisesks, samamoodi ka 4 Threadine prose. Oleks ilgelt tahtnud sinna 4 tuumast i5-te panna aga rahast jäi ikka natukene puudu. Aga mis seal ikka, ega see ka täitsa korralik, näeb ilus välja ka. Ees siniste ledidega vent, kuna kastil on aken, paneks ma selle külge läbipaistva valgete ledidega ja taha musta. See viimane on muidugi lihtsalt kauba peale.

 

Lauaarvutid:

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC/Arvutikeskus-AMD-GTX550TI-158316 aga monitori pead ise kuskilt saama või otsima,sellel arvutil on suht hea videokaart.Peaks saama mängida ka uusi mänge.

http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid/acer_aspire_m1_asm1930/11861212/

See peaks ka suht norm olema aga jälle monitori pole.

http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid/1a_elite_i3_chimera_gaming_gtx/9595493/

viimane on nats parem,ainult nats raha juurde ja saad korraliku arvuti.

Vb targad rohkem teavad millist arvutid soovitada vms.

See esimene on üpris lähedale sellele, mis mina pakkusin, natuke kallim ja tsipa nõrgem, ketast ka vähem.

 

Nende teistegega sa mingit videot küll ei töötle.

 

 

EDIT: Täitsa pekkis, unustasin optilise seadme, see tuleb mingi 10 euri juurde.

Muudetud liikme jkymmel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
videotöötlemise arvuti jaoks on eelarve liiga väike aga mis 9kg pakkus on mängimiseks normaalne

 

ma ei tea arvutitest küll mitte midagi aga ma kahtlen et ta üldse mingi nii väga pro vend on et spetsiaalselt selle jaoks haigelt kallist arvutit vajaks. suvakaid mänguvideosi mingi sony vegase või ehk isegi after effectsiga saab igasuguse panniga kokku panna, vähemalt mina sain.

ise ostsin kah mõnda aega tagasi 500 eest üsna normaalse masina ja videote monteerimiseks sellel küll mingisuguseid takistusi pole, isegi mitte kogenenud monteerijatel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sundayga nõus, sest kogenunem monteerija juba oskab ise endale raali valida. Ärge tulge nüüd ütlema, et ei oska.

jkymmeli arvuti võib tglt jh nii ja naa võtta, ise ei raiskaks raha mingi pedemajaka korpuse peale vaid võtaks odavama otsa korpuse ja mingi chiefteci toiteka ja hoiaks juba mingi 30-40€ kokku. Selle arvelt võtaks korraliku i5 prose.

Hinna sisse läheb veel komplekteerimine, vaevalt, et ta seda ise teeb e 15€


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel
Sundayga nõus, sest kogenunem monteerija juba oskab ise endale raali valida. Ärge tulge nüüd ütlema, et ei oska.

jkymmeli arvuti võib tglt jh nii ja naa võtta, ise ei raiskaks raha mingi pedemajaka korpuse peale vaid võtaks odavama otsa korpuse ja mingi chiefteci toiteka ja hoiaks juba mingi 30-40€ kokku. Selle arvelt võtaks korraliku i5 prose.

Hinna sisse läheb veel komplekteerimine, vaevalt, et ta seda ise teeb e 15€

 

See korpus on siiski üsna odav, 39 eur, peale selle on sellel päris korralik jahutus, mis odavamatel puudub. See, et arvutis korralik airflow, on väga tähtis. Toide on ka võetud üpris odav, oli vaja lihtsalt 6-pin ühendust graafikale. Kui sa sellele i3-le paned isegi 50 euri juusre, ei saa sa ikka i5-te.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.