Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vajan abi, seoses aruvitga ?!

Soovitatud postitused

Ükshommik panin arvuti tööle, ilusti läheb välja kuni ma saan valida kasutaja. alin kasutaja siis tulevad paari sekundi pärast ikoonid ette, ja kaovad põhimõtteliselt kohe ära kah. Ja siis jääbki tühi screen. Muidugi vajutada midagi ei saa, mõtelb ainult, alt+f4, ctr+alt+del ka ei tööta :S

 

Loodaks abi siis nendelt, kes midagi ikka teavad.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Hmm.. Sul võib olla Trooja Agent sees.

Mul oli peaaegu sama asi, logis sisse ikoone ette ei tulnud ja logis automtaaselt välja, väheke küll teistmoodi kui sul hetkel.Safe modey samuti ei läinud.

Proovi Safe modey sisse saada ja üle scannida, kui seal ka sama asi, windows maha ja uuesti peale, sest arvatavasti mingi suurem jama on.

 

Aga kas sul on koguaeg nii, et kui arvuti käivitad kaovad ikoonid eks, või vahest? Et mõnikord saad ikka arvutiga normaalselt töötada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pole varem kukkupuuteid olnud safe modega, kuidas sellega sisse saaks minna?

 

to Eo Reborn :

koguaeg on nii.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Tee arvutile restart ennem kui windows hakkab laadima vajuta F8 ülevalt reast , valid nooltega Safe Mode ja vajuta ENTER.

Laeb ära ja vajutad mingi kasutaja peale. (Admin kasutaja näiteks, passwordi pole vaja)

Lähed sisse võtad Viirusetõrje lahti ja scannid ära, ning kustutad viiruse või kui ei saa teed Formati ?

 

 

 

Kui sisse ei saa, on asjad jamad, arvatavasti Trooja sees, või mõni teine viirus ? Siis kas võtad windowsi maha ja uuesti peale tagasi (Vaja windowsi Cd-D), või viid parandusse (Uus kõvaketas).

Loodame, et saad siiski sisse. Mul igaljuhul ei vedanud ja asi ongi vussis ja ootab oma järge K-Arvutisalongis, samamoodi ikoone ette ei tulnud ja logis ise välja. Safe mode ei aidanud/töötanud samuti.

Muidu teeks Formati ja oleks asi lihtne, aga jah ei saanud mina ja su kirjelduste järgi ei saa ka sina sellele ligi.

Ega ma ka pole mingi aruvti spets ja 100% Garantiid, et sul Trooja või miski sees on anda ei saa, võibolla miski muu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lihtsalt suured tänud, praeguseks.

Sain safe modega sisse.

Panen siis ühekaupa oma viirusetõrjeid tööle =)

Muudan pärast posti, mis siis juhtub ...


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

See on positiivne märk, sest see viirus mis mul oli arvatavasti sinul ei ole, mul võttis Trojan Agent 4 tunniga kogu arvuti enda võimu alla. Seega sinu mure eemaldamine pole vist suur probleem ja ma pakun, et sinu viirusetõrjed saavad sellega hakkama. Aga kui ei saa loe alljärgnevat. (Muidugi võiksid ka arvuti tolmust puhastada, selles võib ka mõnikord probleem olla) (Kindlasti tee seda surveõhuga, mitte väga tugevaga) .

Kui sinu tõrjed ei leia midagi siis soovitan üle scannida Spybot programmiga, tasuta ja kiire. (Seal kus safe mode valisid algul, on ka valik Safe mode With Newtworking, nii saad Internetti ka sisse, et tõmmata Spybot kui vaja. Spybot.com) . Kõike paremat !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah, alguses lasin CCleaneriga, nüüd Spybot-ga, ja lõpetuseks lasen siis veel AVG-ga ka üle.

 

Saingi tööle, lihtsalt Eo reborn, ur great :)

RESPECT.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Safe modesse minnes küsib ta sult kohe kas tahad system restore kasutada.

Vali et tahad ja siis vali kuupäev millal su arvuti oli korras .. võimalikult varajase kuupäeva soovitan panna.

Safe modes viiruse leidmine ei kustuta tema tehtud kahju, system restore peaks mõlemat tegema ja siis kui pärast sisse saad lase veel korra scanneriga üle.

 

 

Kui see ei mõika siis otsi üles windowsi plaat.

Mine BIOS'isse sisse (mingi klahvikombinatsiooni tahab, mis on ekraanil restartimise esimese viie sekundi jooksul ekraanil)

Sealt pane first boot device CD.

Siis salvesta ja restardi, ära unusta windowsi CD'd sisse panna ennem.

Seejärel bootides tuleb ette kiri kus küsib "press any key to boot from CD".

Seal vajuta nt entrit.

Nüüd edasi peaksid saama sealt kusagilt peale veidikest ootamist valida et "repair windows".

 

 

Kui ka see ei funka siis päästa oma tähtsad failid safe mode kaudu USB peale ja tee windowsi plaadilt format, mis ei ole väga raske ja usun et igaüks saaks sellega ise hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.