Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hei!

 

 

Ilmselt on paljud teist koolis mänginud paberil "jalgpalli". Nüüd on kodumaine mängustuudio Aplefly Games viinud selle Facebooki reaalajas multiplayer mänguna. Mäng on tasuta ning seda jäädavalt. Hetkel on see saadaval ainult Facebookis, kuid lähiajal tulevad ka Android, iPhone ning iPad rakendused, kus on võimalik mängida kõigiga olenemata platvormist.

 

Samuti lisanduvad lähiajal registreeritud kasutajad, edetabelid ning turniirid.

 

 

Mäng asub https://apps.facebook.com/paper-soccer/

 

 

Mängu eesmärk on viia pall vastase väravasse liikudes mööda ruudustiku. Ruudustikus saab liikuda horisontaalselt ning vertikaalselt. Iga liigitus algab sealt, kus eelmine lõppes.

 

 

Liikuda pole võimalik mööda neid külgi, kust juba liigutud on. Kui su liigutus lõppeb väljaku ääres või kohas, kust on juba läbi mindud saad uue käigu. Sellest tuleb mängu ka strateegia ning tähelepanu element - ette peab mõtlema mitu käiku. Mäng käib kolme väravani, täpsem ning illustreeritud (inglise keelne) juhend on mängus.

 

 

Tegemist on veel beta versiooniga. St, vigu võib esineda, kuid me töötame selle kallal aktiivselt.

 

 

(promo) Pilt mängust:

 

 

2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea mäng, mängin hetkel! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"põnevamat" mängu pole ma näinudki. ma ei saa isegi aru kuidas mängida saab...

 

 

mhm :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"põnevamat" mängu pole ma näinudki. ma ei saa isegi aru kuidas mängida saab...

 

1+ Sama lugu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.