Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Volkswagen Passat 1.9 TDI 96kW //VÕI// Audi A6 2.4 V6 121kW

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
No offence, mine mängi mudelautodega edasi.

 

Kui su rahakott kannatab, siis loomulikult vali A6. Kuid kui tahad ökonoomset, võta Passat.

 

Passati juures meeldib see just jah, et ta on ökonoomne, vaikne, ilus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Passat kindlasti, jõuad remontida ka kui vaja. Muidu on järjekordne a6 mis on hullemas seisus kui eelmise sajandi ford.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan ka passatit.Ise võtaks juba sellepärast, et uuem ja võtab vähem kütet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga sa mingid teist marki ei tahaks osta või on kindel soov audi või volkswageni järele?

Ma soovitaks võtta volkswagen,kuna ökonoomne ja hea.

Aga kui saaks midagi muud võtta,siis võttaks volvo isegi.Tundub küll suht hea auto olevat.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Volkar võta, ilusam tundub ning jupid on väga väga odavad, sõber sai mingi kuradi roolivõimendi jubi 1.20€

See ütleb sitaks palju. Äkki Audil on veel odavam see jubin? :D

Ilmselt pead sa silmas mingit puksi. Kõikidel autodel puksid suht sama hinnaga.

 

Kindel ikka, et Volksul odavamad jupid? Volksu võimupump 200€, audil aga 100€.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah kindlasti on täpselt samaasta "võimupumbast" juttu ja käidud kümnes erinevas kohas hinda küsimas jne. Pealegi võib üsna kindel olla, et kummagi auto selle nimetatud varuosa hind pole nii odav. Mõni asi on üheskohas kallim, teises odavam ja nii ongi. VW on odavam auto kui audi. Lihtsalt point on see et üks asi võib kallis olla odaval autol aga ülejäänud jupid odavamad.

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah kindlasti on täpselt samaasta "võimupumbast" juttu ja käidud kümnes erinevas kohas hinda küsimas jne. Pealegi võib üsna kindel olla, et kummagi auto selle nimetatud varuosa hind pole nii odav. Mõni asi on üheskohas kallim, teises odavam ja nii ongi. VW on odavam auto kui audi. Lihtsalt point on see et üks asi võib kallis olla odaval autol aga ülejäänud jupid odavamad.

 

Mul 1 ja kindel koht koguaeg, kus ma juppe ostan. Sinu tekst on väga segane, no offence. Mina rõhutasin seda, et ÄKKI on odavam, juppide hinnad varieeruvad väga paljudest asjadest. Ja seal on C5 kere jupid põhimõtteliselt sama hinnaga mis sellel VW-l.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No mina pooldaks Passatit.

Audi vajab hooldust rohkem, jupid kallimad-hoolikalt uurides, linnas rüüpab mõnusalt.

Passat selline korralik. Nägin kuskil diskussioon velgede üle. Mida suuremad veljed seda rohkem lõhub ta rattakoopa juppe.

Minu arust sa peaksid algusest vaatama, mis tarbeks sul rohkem vaja läheb. Audi rohkem kruiisimiseks nö.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mina pooldaks Passatit.

Audi vajab hooldust rohkem, jupid kallimad-hoolikalt uurides, linnas rüüpab mõnusalt.

Passat selline korralik. Nägin kuskil diskussioon velgede üle. Mida suuremad veljed seda rohkem lõhub ta rattakoopa juppe.

Minu arust sa peaksid algusest vaatama, mis tarbeks sul rohkem vaja läheb. Audi rohkem kruiisimiseks nö.

Viimane lause väärib medalit. Velgede suhtes on nii ja naa. Kui pead lõhkumise all silmas seda, et käib vastu vms, siis selle jaoks on mõeldud flantsid. Või mõtled seda, et õhuke rehv peal? Jah, ei vaidle vastu, põrutab vähe rohkem. Samas jällegi laia rehviga on ülimalt mõnus sõita, summutab vms augud ära jne, pehmem või kuidas öelda..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valiks volkari kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti nõus eelvastajatega, et mõtle välja mida sa üldse selle autoga peale hakkad.

Lõppvalik tuleneks ikka sellest, palju on vaba raha ja kus on üleüldse peamine sõit(maantee, linn)?

Kui raha on mõnuga kütte alla panna, siis valiks Audi just mugavuse poolest. Kui vähe ökonoomsemat vaja siis oleks vast targem Passati poole vaadata.

Ise ilmselt vaataks ikkagi Passati poole, sest volkarid alati rohkem meeldinud.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.