Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei

 

No ma arvasin, et leian siit abi. Mure siis selline, et mul on ostetud EFLC. Episodes from Liberty City. No ja siis tahtsin Max Payne 3-e. Tõmbasin siis ära ja installisin ka, aga, et mängu saada oli vaja cräkkida ja patchida social club. No nüüd sain May Payne 3-e tööle. Suht lahe mäng, aga kui nüüd tahtsid mängida EFLC-d ütles, et mul on cracked social club ja ei lase mutliplayerisse :(. Ma olen nüüd suht sad. Kuna just multiplayeri nimel ma mängu ostsingi. Tahaks abi. Uut social clubi ta ei lase installida, ütleb, et mu arvuti pole selle jaoks loodud vms. SIis annab update lingi, aga see on mingi Vista oma.

 

Kui tahan installida sociali, tuleb selline kiri.

 

prob.jpg

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eee.. Võiksid paremini seletada mis see social club on??

 

Muidu kustuta max payne 3 ära koos cracked social clubiga, ja proovi uuesti social club ilma payneta installida.

Või proovi vista oma, ma arvan et peaks sobima

Muudetud liikme neku4'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eee.. Võiksid paremini seletada mis see social club on??

 

Muidu kustuta max payne 3 ara koos cracked social clubiga, ja proovi uuesti social club ilma payneta installida.

Pisikene komuunike kus saab mängida Rockstar Games mänge. Mul näiteks nii, et kui ma GTA IV mängin siis ta ei lase mul midagi teha nagu näiteks saveda mängu vms. Ütleb, et ma pole sisse logitud kuigi ma login algul sisse ilusti ja siis nõuab update kuigi ma selle ammu ära teinud. Ma ütleks, et see Social Club on mõnusalt vigane või siis väga mööda pandud selle süsteemiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Pmst sama probleem mul ka EFLC tõmbasin steamist regasin ära sinna kodukale ja siis hakkab lööma:

 

EFLC FATAL ERROR: Windows Vista: Need to have Service Pack 1 or higher to proceed (Endal muidu W7 HP)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eee... okei :D Tahaks ikka abi saada. Max Payne 3-e ma maha ei lase, see on kindel. Praegu tahan uuesti social clubi installida. Installin vist EFLC uuesti peale. Fruit, sul on 100% õigus. See ongi mingi vigane komuun kus ei tööta mitte midagi ja buugine.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.