Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kõige tugevam enemy/boss mille vastu võitlesite

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mmmm Nomad ruunis ja ise olin combat 99 sel ajal. Vist 14 surma ja kuskil 5 milli rahas kaotusi (mitte ei kaotanud invi, aga sara brewd ei ole odavad :D). Jadi pole siiani tapnud veel. Oeeeh olen 6ndast eluaastast peale (12 aastat tagasi) mänge pelanud ja ei mäleta milline boss võis raskeim olla. Lapsepõlves olid mängud naq Spyro ps1le ja arvutis mängu naq Prince of Persia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

prince of persia: the forgotten sandsi boss oli ikka väga raske, veel keerulisem oli tegelikult bossi juurde saamine. kui nüüd tagantjärgi mõelda, siis terve prince of persia mängude seeria on üks paras eneseületamine, ei suuda mõelda nii kiiresti.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Path Of Exile hardcore modega level 64 saime partiga bugged bossi käest one hitted, lambi yellow boss tuli vastu plahvatas ja me surime viiese partiga... enam ma seda mängu ei ole mängind kuna kaotasin hea levelimise seti ja resistance armori millel oli 5 linked slotid....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Path Of Exile hardcore modega level 64 saime partiga bugged bossi käest one hitted, lambi yellow boss tuli vastu plahvatas ja me surime viiese partiga... enam ma seda mängu ei ole mängind kuna kaotasin hea levelimise seti ja resistance armori millel oli 5 linked slotid....

 

ouch xD endal ka ilmselt path of exiles mõni enemy, veebruar - märts sai haigelt nolatud toda


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.