Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

UUS! MineCraft DOTA server!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub normaalne.

Astun kindlasti läbi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtlesin alguses, et tegite ise worldi ja video, aga ei.. World on suht tore küll, aga mängijaid pole ja üksi poleka põnev. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niisiis, jep mäng on suht äge. Aga pm oleks vaja 3v3 või isegi 2v2 saaks hakkama (koerte abiga). Pluginat ja mapi uuendatakse pidevalt ning ausaltöeldes plugin keelab mul spawnis ehitamise, nii et ei saa eestikeelset õpetust üles panna (lol). Kui mäng läbi, siis peaks map automaatselt restartima, ehk siis kui nexus õhku lastud. Muidu ta ei lase mul üldse /dota restart kirjutada. Hea oleks kui lepite sõpradega kokku, et nüüd dotat ja siis kutsute teisi mängijad ning saate siis pidada maha 2v2 või 3v3 matchi. Võibolla kui asi paraneb, siis loon multiversega maailma, et muidu saaks niisama survivalit mängida ja soovi korral, siis saavad mängijat DOTA't või midagi muud maailmas pelada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muutsin natukene kaarti. Alguse alas nüüd eestikeelne õpetus ning mõned mängusisesed õpetused muutsin samuti eestikeelseteks. Hoidke kas silmad lahti millal serveris rahvas on (seda teen ka mina) või kutsuge ise sõbrad mängima ning kui on 6+ inimest saab pidada maha mõnuse mängu. Panin peale ka xAuth registreerimise, kui kellelgi juhuslikult ei ole premiumit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on McRevali ja Dota fännidele hea uudis. Upgradisin serveri Rami 600 MB pealt 1GB peale ning lisasin 2 sloti!

Mida hennu, vana postitus lihtsalt haihtus kuskile

 

Vana uudis vist oli see, et sai serveris mängitud maha 3v3 match ja tundub et rahvast voolab juurde. Mäng on loodud kuskil 5v5, nii et nüüd mahuvad kõik sisse, äärmisel juhul võin hiljem veel slotte lisada, kui keegi ooteruumis tahab istuda, aga eks näis!

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hah nice. Täna siis sai maha peetud paar hea mängu, isegi 4v4 mängu. Serveris oli korraga vahepeal isegi 10 inimest sees. Päris nice, ma võibolla panen siis väikese annetuskasti üles millalgi. Annetajad saavad siis tiimi valida. DOTA tundub mängijatele meeldivat!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule, mingi tont on registeerinud minu nimega. Kustuta kasutaja "lodvee"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule, mingi tont on registeerinud minu nimega. Kustuta kasutaja "lodvee"

 

Done!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna Inimesed väga tahavad, et ma survivali maailma teeksin. Nii et arvatavasti Minecraft 1.3 ma ka seda teen. Kasutan vana 1.2.5 maailma ma arvan (Kui pole vaja uut teha). Ja arvatavasti, siis multiversega võin ju ka DOTA sinna toppida, neil on küll nata bugine, kui siiski plugin olemas multiverse jaoks. Nii et MÄNGIGE DOTAT kuni te veel saate!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna Inimesed väga tahavad, et ma survivali maailma teeksin. Nii et arvatavasti Minecraft 1.3 ma ka seda teen. Kasutan vana 1.2.5 maailma ma arvan (Kui pole vaja uut teha). Ja arvatavasti, siis multiversega võin ju ka DOTA sinna toppida, neil on küll nata bugine, kui siiski plugin olemas multiverse jaoks. Nii et MÄNGIGE DOTAT kuni te veel saate!

 

Sa tahad öelda, et sa paned 1 Gb Ramiga jooksma 2 maailma + Dota plugin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa tahad öelda, et sa paned 1 Gb Ramiga jooksma 2 maailma + Dota plugin

 

Küll ta saab suurendada? Mis see sinu asi on, mitme GB alt ta server jookseb?

 

Võta seda kui Free bump!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hea server kiidan omanikku, natuke lag oli aga see on minu süü ma arvan, sest endal jookseb server :P

Soovitan!

 

Tänan kiituse eest ja lag võib tekkida massiivsest DOTA mapi redstone, mida mapi alune täis on ja DOTA plugina koostööst.

 

Küll ta saab suurendada? Mis see sinu asi on, mitme GB alt ta server jookseb?

 

Võta seda kui Free bump!

 

Thank you for free pump!

 

Suht hea server ja kõik on ka suht normaalsed :D

 

Glad you like it :D

 

Sa tahad öelda, et sa paned 1 Gb Ramiga jooksma 2 maailma + Dota plugin

 

Naq trege mainis, ma saan seda alati suurendada. Ma jälgin pidevalt oma serveri Rami ja CPU kasutust ning mängijate arvu, kui jääb puudu saan äärmise kergusega seda lisada. DOTA map muideks on loodud 5v5 mängimiseks ja RAM pole üle 400 läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.